Wirtualna Polska

Maciej Stuhr zaszczepił się przeciw COVID-19. Viola Kołakowska zarzuciła, że „jest niewolnikiem systemu”. Jest riposta aktora

Maciej Stuhr zaszczepił się przeciw COVID-19. Viola Kołakowska zarzuciła, że „jest niewolnikiem systemu”. Jest riposta aktora

Maciej Stuhr i Viola Kołakowska

Maciej Stuhr przyjął szczepionkę przeciw COVID-19, o czym poinformował na Facebooku. To nie spodobało się Violi Kołakowskiej, która skomentowała jego nowy post. Aktor nie pozostawił tego bez reakcji.

Wirtualna Polska

W Polsce od ponad roku trwa pandemia koronawirusa. Rząd, by z nią walczyć, wprowadził liczne obostrzenia, które mają ograniczyć kontakty międzyludzkie i tym samym wyhamować rozprzestrzenianie się wirusa. Mimo to liczba zakażonych codziennie wzrasta. Walką z SARS-CoV-2 mają być szczepienia, które ruszyły w błyskawicznym tempie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W naszym kraju od końca grudnia podawana jest dawka wakcyny. W pierwszej kolejności mogli się o nią ubiegać pracownicy służby zdrowia. Następnie taką szansę otrzymali seniorzy, służby mundurowe, nauczyciele oraz reszta społeczeństwa. Jak podaje portal 300gospodarka.pl, na ten moment wykonano ponad 14 mln szczepień.

Szczepionkę przeciw COVID-19 przyjęło sporo znanych osób, które o tym fakcie informują w sieci. Niedawno pochwaliła się nią Maria Sadowska, która w nowym poście na Instagramie zdradziła, że wszystko przebiegało bardzo sprawnie:

Ja już! Nie bolało. Na pohybel pandemii !! Wy już zaszczepieni ? Kto jest po i jak się czuliście?

Na wpis zareagowała m.in. Edyta Górniak, która pokusiła się o krótki wpis. Jej komentarz wywołał burzę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maciej Stuhr zaszczepił się przeciw COVID-19. Co na to Viola Kołakowska?

Do grona osób zaszczepionych dołączył też Maciej Stuhr, który poinformował o tym na Facebooku. Przekazał, że właśnie przyjął drugą dawkę. Zwrócił się też do osób, które nie wierzą w skuteczność szczepionek. Nie przebierał w słowach:

Udało się! Przyjąłem drugą dawkę szczepionki. Jestem bardzo szczęśliwy! Przy okazji problem liczebności grupy szczepionko-sceptyków wywołała u mnie pewną rewizję moich twardych do tej pory wolnościowych poglądów. Ja wiem, wolność jest ważna. Mamy ją zapisaną w ś.p. Konstytucji. Ale wolność to jedno, a głupota i brak odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, społeczeństwo, jego zdrowie, życie i prosperity, to są dla mnie dwie zupełnie różne sprawy. Jeśli przez tę grupę przyjdą kolejne fale epidemii, będę po prostu wściekły.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Udało się! Przyjąłem drugą dawkę szczepionki. Jestem bardzo szczęśliwy! Przy okazji problem liczebności grupy…

Posted by Maciej Stuhr on Tuesday, May 11, 2021

Na słowa aktora zareagowała m.in. Viola Kołakowska, która jest znana z tego, że nie popiera szczepień przeciw COVID-19. W swojej wypowiedzi podkreśliła, że osoby, które decydują się przyjąć dawkę wakcyny, są „niewolnikami systemu”:

Wirtualna Polska

Trzeba być idiota zeby wierzyć w to co jest obecnie propagowane na świecie… Trzeba być głupcem i ślepcem, zeby nie widziec skali manipulacji planu depopulacji i ludobójstwa. Obecna sytuacja pięknie pokazuje kto jest niewolnikiem systemu a kto jest wolna myśląca samodzielnie i czująca istota. Kolejne fale będą bobas zaplanowane i nie ma znaczenia ,, szczepionka” która nie jest szczepionka a jak to ujęto w dzienniku ustaw,, eksperyment medyczny” także powodzenia dla wszystkim królików doświadczalnych.  Namaste (zachowano pisownię oryginalną).

Stuhr nie pozostawił tego bez rekcji. Napisał, że „publiczne głoszenie takich poglądów, jakie ma Viola Kołakowska może wyrządzić wiele zła”:

Droga Violu! Ze względu na dawną znajomość pozwól, że odniosę się najdelikatniej do Twojej, znanej powszechnie opinii. Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia. A jeśli to się wydarzy, będzie to w mojej opinii efektem dużego szczęścia. Ja się na tym nie znam. Ufam medycznym autorytetom, a te w 99,9% świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Uważam, że Twoje poglądy, a zwłaszcza ich publiczne głoszenie, są niezwykle szkodliwe, mylne i mogą wyrządzić wiele zła. Osobiście wolałbym iść na wódkę z Sasinem (choć na myśl o jednym i drugim jest mi niedobrze) niż zaufać Twoim poglądom. Ale dość złośliwościom. Nie mogę się doczekać, aż przebadają możliwość zaszczepienia dzieci. Chciałbym, żeby moje dzieciaki nie tylko były zdrowe, ale także nie zagrażały nikomu wokół. Jednocześnie uprzejmie proszę wszystkich moich znajomych o spokojne komentarze w tym wątku.

Aktorka nie odpuściła i drążyła dalej:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przecież eksperyment medyczny Cię chroni podobno (po to się szczypawkujecie rozumiem), więc po co się denerwować? Możesz już tylko cieszyć się życiem.

Stuhr w odpowiedzi przesłał jej zdjęcie szczepiącego się Dalajlamy, co bardzo ją rozzłościło:

Wirtualna Polska

No to chyba już dawno zasady tej gry się zmieniły, musisz zaktualizować program… Iluzja, gra, matrix… Warto jeszcze raz odświeżyć niektóre pozycje i obejrzeć ze zrozumieniem… Prawda już dawno jest nam podawana pod nos na tacy, wystarczy zrobić jedna rzecz… Obudzić się w końcu.

Jesteście za czy przeciw szczepieniom na COVID-19?


Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maciej Stuhr z synem Tadeuszem

Maciej Stuhr z synem Tadeuszem

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zgadzam się całkowicie z P.Maciejem,niech P.Kołakowska zostawi dla siebie swoje chore poglądy ,bo szkodzi wielu ludziom opowiadając takie brednie

 • Gość pisze:

  Kobieto nie wypowiadaj się na temat którego nie masz bladego pojęcia więcej pokory

 • ramedlaw pisze:

  glonojad kolakowska

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • ramedlaw pisze:

  kto to jest ta kolakowska podobnego stwora mam w akwarium i nazywa sie glonojad wioleta

 • Gość pisze:

  A kim jest panna Kołakowska ze tak mentrkuje?Po co ktos taki jak ona wypowiada się na tematy o których nie ma bladego pojęcia?

 • GośćKama pisze:

  Wstretny i bezmozgowy wpis jak i ta „kobieta ,co za „straszydlo”?Brrrrr….

 • Gość pisze:

  Panna Kołkówna to wyjątkowo prosta baba, nawet Karolak nie wytrzymał 🤓🙈

 • Gość pisze:

  Boże, z tymi warami wygląda jak kaczor Donald.
  Wróć! – Donald wygląda super, a ona jak rozjechana żaba.
  Czego sie spodziwac – podobnie jak w pisie – na gebie caly intelekt wyłazi, w tym przypadku jego brak.

  • Mak pisze:

   Chętnie bym ja do wyczyszczenia akwarium zatrudnil

  • Gość Ula pisze:

   Ale te komentarze dotyczą czego?
   Czy tu w artykule była mowa o urodzie pani Wioletty?
   Może coś odnośnie tematu powiesz geniuszu?

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×