Ewa Chodakowska pokazała pamiątkowe zdjęcie sprzed 5 lat. Wiecie, co się wtedy wydarzyło?

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis poznali się 5 lat temu w Grecji. Obydwoje byli wtedy na wakacjach. Teraz też są na wakacjach, ale w Sopocie i we dwoje, już jako małżeństwo (zobacz: Ewa Chodakowska na wakacjach w Sopocie. Raz w bikini, drugi raz w krótkiej cekinowej sukience polskiej projektantki). Z tej okazji trenerka opublikowała stare zdjęcie.

5 lat temu… bez tygodnia – napisała na Instagramie.

Poznał ich ze sobą kolega trenera, który powiedział, że przyjechała dziewczyna, którą on musi koniecznie poznać. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis w bardzo krótkim czasie poczuli, że są są siebie stworzeni.

Kiedy ją zobaczyłem, wtedy zrozumiałem. Wtedy to była moja wymarzona dziewczyna, teraz to moja wymarzona żona – powiedział trener w Dzień Dobry TVN.

25 września 2013 roku para trenerów stanęła na ślubnym kobiercu. Ewa wzięła ślub w sukni zaprojektowanej przez Joannę Przetakiewicz i wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Wydaje się, że gwiazda i je ukochany wcale nie zabiegają o swoje względy mniej, niż przed ślubem. Co tydzień chodzą na randki, na które Ewa przygotowuje bardzo kobiece i seksowne stylizacje (zobacz: Ewa Chodakowska w ślubnym sweterku Sary Mannei! Zobaczcie, jak trenerka wygląda w projektach Chaos by Marta Boliglova). Obydwoje starają się, aby ich każdy dzień był tak samo wyjątkowy jak chwile, w której się poznali i powiedzieli sobie sakramentalne tak.

 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

Fotografia: screen z Instagram.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×