NewsyEwa Chodakowska zapomniała o swojej rocznicy ślubu!

Ewa Chodakowska zapomniała o swojej rocznicy ślubu!

2. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
2. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
Natalia Brzostowska

27.09.2015 09:01, aktual.: 27.09.2015 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis, obchodzili swoją 2. rocznicę ślubu. Para pobrała się 25 września 2013 roku. Chodakowska pomimo faktu, że jest najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce oraz jedną z najaktywniejszych gwiazd na Facebooku, zachowuje proporcje w kwestii dozowania informacji na temat swojego życia prywatnego.Trenerka najchętniej dzieli się swoimi niepowodzeniami i sukcesami bezpośrednio w fanami na Facebooku.

Wczoraj przyznała, że razem z mężem zapomnieli o własnej rocznicy ślubu!

Okazuje się, że wczorajsze NICNIEROBIENIE miało szczególną datę Pewnie Cie zaskoczę, ale w natłoku obowiązków (...) oboje zapomnieliśmy i bijemy się w piersi... Owszem świętowaliśmy już tę okazję w Barcelonie z wyprzedzeniem - co nas wcale nie usprawiedliwia ?? Z drugiej strony ...jak ważne są okazje? Chyba najważniejsze, że ogień nie gaśnie... Miłość rozsadza serce, a spokój wypełnia dusze ? bez wzgledu na to, czy świętujemy, czy bez okazji na co dzień mówimy sobie "kocham Cie" ? I tego nam wszystkim życzę ?? Dwa lata temu powiedzieliśmy sobie magiczne "I do" ??? na zawsze.

Para jest w związku już od 7 lat. Trenerzy poznali się na greckiej wyspie Naksos. Zostali sobie przedstawieni przez znajomych, jednak zaiskrzyło pomiędzy nimi dopiero po kilku dniach, kiedy Ewa pokazała Lefterisowi, jakie zdjęcie mu zrobiła. Niedługo potem Grek przedstawił ją mamie i zamieszkali w Atenach. Po pięciu latach związku zdecydowali się na ślub. Na pewno czeka ich jeszcze wiele rocznic, o których z pewnością będą pamiętać.

2. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
2. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
2. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
2. rocznica ślubu Ewy Chodakowskiej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także