Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie, jak cierpiał Polski orzeł!
Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie, jak cierpiał Polski orzeł!

Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego! Tylko ona wie,...

Anna Lewandowska pociesza słodkim pocałunkiem zdruzgotanego Roberta Lewandowskiego!...

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!
Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca...

Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa się piątego dziecka?
Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa się piątego dziecka?

Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa się piątego dziecka?

Dziewczyna Cristiano Ronadlo pokazała zaokrąglony brzuszek! Piłkarz spodziewa...

Dziś wtorek, 19.06.2018

Ewa Chodakowska nie wytrzymała i po latach odpowiedziała Marioli Bojarskiej-Ferenc! Ciężko będzie to obronić

Ewa Chodakowska odpowiada Marioli Bojarskiej-Ferenc


Ewa Chodakowska odpowiada na krytykę Marioli Bojarskiej-Ferenc

O konflikcie tych dwóch specjalistek od zdrowego żywienia i ćwiczeń głośno jest od dawna. Wszyscy, którzy chociaż trochę interesują się byciem fit i są na bieżąco z nowinkami na rynku – a przy tym również plotkami – wiedzą, że Mariola Bojarska-Ferenc i Ewa Chodakowska nie pałają do siebie sympatią. W 2013 roku Bojarska-Ferenc skrytykowała Trenerkę Wszystkich Polek…

Na temat poczynań amatorów się nie wypowiadam, ale kiedy obserwuję poczynania Chodakowskiej, mam wrażenie, że prezentuje skąpą wiedzę, za to tupet ma ogromny!  By zmieniać życie ludzi czy być trenerem całej Polski, trzeba mieć autorytet, wykształcenie, wiedzę i praktykę. A tu widzę braki we wszystkich tych aspektach. Nie leczymy się przecież u znachorów, tylko u lekarzy. Do trenowania innych nie wystarczy bycie entuzjastą fitnessu i posiadanie muskułów – powiedziała gwiazda

…a teraz Ewa nie pozostaje jej dłużna. Ekspertka od gubienia zbędnych kilogramów po latach w ostrych słowach krytykuje Mariolę i wyjaśnia jak zaczął się ich słynny konflikt:

Nie mam na celu nikogo ośmieszać.. nie wdaje się w dyskusje.. nie interesują mnie plotki.. ale po paru ładnych latach milczenia ? zabieram głos.. PYTANIE: „Ewa dlaczego Pani Ferenc tak Cie atakuje ze nie masz dyplomu ze źle ćwiczenia itd odmówiłaś jej kiedyś wspólnego biznesu jejku co jest.” Zastanawiam się, dlaczego tego pytania nikt nie zadał Pani Marioli.. Pięć lat temu zostałam zaproszona do TVP2 – dzień w którym Pani Mariola była na urlopie.. Zwolniło się kilka minut antenowych – wparowałam w dobrym humorze.. Marzenie Rogalskiej udzielił się mój nastrój, wyskoczyła ze szpilek, zaczęła ze mną ćwiczyć – KOBIETA RAKIETA ??Po zejściu z anteny zaproponowano mi „stały kącik”.. przez co Pani Mariola straciła na czasie antenowym.. W obliczu sytuacji Pani Mariola za cel postawiła sobie wyeliminowanie mnie z TVP2.. Po drodze miały miejsce incydenty, których nie będę przytaczać.. Ze względu na szacunek do osób starszych ode mnie, przemilczę te sensacje.. Po pół roku, usłyszałam, ze „wiadomych przyczyn” musza mnie zdjąć z anteny.. Tego samego dnia wrzuciłam post na fb, ze nie będę się już więcej pojawiać w TVP2..Następnego dnia zadzwonił TVN 🙂 Nic nie dzieje się bez przyczyny 🙂

Co do dyplomów.. czytam „Ewka, papier nie jest najważniejszy” ? Kochane EDUKACJA PRZEDE WSZYSTKIM!! wiedza jest niezbędna 🙂 Natomiast nie można powiedzieć, ze tylko papier z AWFu się liczy‼️ Ja zdobywałam wiedzę w sumie w czterech szkołach sportowych – dwie w Polsce, dwie w Atenach.. do tego kursy poza granicami Polski, konwencje fitness – trener uczy się całe życie 🙂 Co więcej! DOŚWIADCZENIE jest równie ważne‼️ 8 lat pracy w zawodzie trenera, prowadzenie studia fitness w Atenach przez półtora roku, następnie w Warszawie od 5 lat.. treningi personalne, grupowe.. Wydanie 17 autorskich programów treningowych, pięciu książek.. Magazyn o zdrowym stylu życia.. zbudowanie teamu trenerów i dietetyków, prowadzenie warsztatów w kraju i poza granicami dla dotychczas dzięsiątków tysięcy osób 🙂 A najważniejsze ! Udokumentowane efekty z moimi programami treningowymi i dietą online ponad miliona Polek 🙂 Dla niektórych to może mało 🙂 tylko jakie są efekty pracy tych najgłośniej komentujących?

Po której stronie tego konfliktu jesteście?

Ewa Chodakowska znów ma na pieńku z fankami? Tym razem poszło o jej BATONY! „Można się tylko chorób nabawić”

Ewa Chodakowska jednak korzysta z zabiegów chirurgii plastycznej! Już wiadomo co sobie zoperowała!

Mariola Bojarska-Ferenc naśladuje Ewę Chodakowską!

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 4


Gość | 15 grudnia 2017, 01:30

Ja uwielbiam Ewcie! Jestem bardzo zadowolona z efektów treningu z Ewcia… Jest wybitnie utalentowana, zna się na rzeczy jak mało kto. Do tego przesympatyczna i ma tą siłę, by motywować innych, by ruszyli się z kanapy. Wręcz uzależnia. Jak dla mnie, Ewcia jesteś the Best!!! Moja trenerka!!! ? ☺ ? ?


Gość | 20 listopada 2017, 11:50

Bojarska ma racje


Jack | 20 listopada 2017, 10:53

Piękna, wysportowana kobieta. Fala krytyki to efekt zazdrości kobiet i niespełnionego pożądania płci przeciwnej. Panowie nie dla psa kiełbasa. Drogie panie, zbierzcie grube zadki i weśweście się do roboty, a wraz gubieniem smalcu ujdzie z was gromsezony latami jad. Pozdrowienia dla pani Ewy.


mnia | 20 listopada 2017, 02:12

Ja i tak ewcię lubię. bo to dzięki niej i iqacai schudłam 15 kilogramów i poprawiłam abardzo swój wygląd i samopoczucie. a ludzie ją krytykują bo tak jest najłatwiej w tych czasach.


Dodaj komentarz
×