Szukaj

Ciąża dodaje skrzydeł Emmie Stone. Tak gwiazda spędza wolne chwile przed porodem

Emma Stone

Emma Stone

Emma Stone jest w pierwszej ciąży. Jak spędza czas oczekiwania na poród? Kiedy urodzi pierwsze dziecko? Zagraniczne tabloidy podają szczegóły.

Emma Stone na swoim koncie zapisała mnóstwo znamienitych kreacji aktorskich. Doskonale wciela się w niemal każdą postać, z którą przychodzi się jej zmierzyć. Dzięki temu zyskuje nie tylko uznanie fanów, ale także specjalistów z branży. Zdobyła mnóstwo nagród, w tym tę najważniejszą – Oscara, którego w 2017 roku dostała za główną kobiecą rolę w filmie LLa Land.

Chociaż Stone jest bardzo rozpoznawalna na całym świecie, ostrożnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Bardzo rzadko udziela wywiadów, w których komentuje związek z Dave’em McCarym. Dotychczas potwierdziła jedynie zaręczyny z ukochanym. Przepięknym pierścionkiem gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych.

W tabloidach co jakiś czas pojawiają się spekulacje, że narzeczeni planują ślub. Fani są jednak przekonani, że ta uroczystość jest już za nimi. Od kilku miesięcy na serdecznym placu Emmy błyszczy obrączka, którą po raz pierwszy aktorka niechcący pokazała w programie Hello Sunshine prowadzonym przez Reese Witherspoon.

Emma Stone z obrączką

Emma Stone z obrączką

Emma Stone jest w ciąży. Jak spędza czas oczekiwania na dziecko?

Od niedawna wiadomo, że Emma Stone jest w ciąży. Chociaż przyszła mama jeszcze nie skomentowała rewelacji amerykańskiej prasy, jej sekret wydał się przypadkiem, gdy wybrała się na spacer z przyjaciółką. To właśnie tam natknęła się na paparazzi, którzy postanowili wykorzystać okazję i zrobić kilka zdjęć z ukrycia. Ciążowy brzuszek, który próbowała przysłonić ciemną bluzką, rzucał się w oczy.

Osoby z otoczenia Stone zdradziły kolejne szczegóły dotyczące jej ciąży. Jedna z nich w rozmowie z E! News zdradziła, że gwiazda jest bardzo podekscytowana tym, że lada moment powita na świecie pierwsze dziecko:

Zawsze chciała mieć rodzinę i nie może się doczekać, by zostać mamą. Jest bardzo szczęśliwa, szczególnie, że w czasie ciąży nie musi pojawiać się na planach i może spędzać czas w domu.

Stone, podobnie jak wielu innych aktorów, przez pandemię koronawirusa musiała nieco zwolnić i ograniczyć służbowe aktywności. Pracę na planie zamieniła na wygodny fotel w domu, w którym może w pełni cieszyć się urokami ciąży:

Uwielbia przebywać nad oceanem i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Wszystko wskazuje na to, że Emma Stone urodzi wiosną 2021. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Emma Stone z obrączką

Emma Stone z obrączką

Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone – Złote Globy 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Złote Globy 2019, kreacja: Louis Vuitton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×