Szukaj

Emma Stona skrywała ślub aż do teraz. Po ostatnim wywiadzie posypały się gratulacje

Emma Stona wzięła ślub

Emma Stona wzięła ślub

Emma Stone i Dace McCary wzięli ślub? Para milczy, ale fani dopatrzyli się dowodu, który mówi sam za siebie. Na palcu aktorki pojawiła się obrączka. Pokazała ją podczas publicznego wystąpienia.

Emmy Stone nie trzeba przedstawiać fanom hollywoodzkich produkcji. Aktorka ma na swoim koncie mnóstwo świetnych ról, za które otrzymała kilka nominacji do Oscara. W 2017 roku otrzymała statuetkę dla Najlepszej aktorki za rolę w La La Land. O sukcesach gwiazdy można mówić sporo, nieco inaczej jest w kwestii życia prywatnego.

Nie jest tajemnicą, że Emma Stone i Dave McCary spotykają się ze sobą od 2017 roku. Para w grudniu ogłosiła zaręczyny. Wówczas aktorka pokazała na Twitterze zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym w roli głównej. Gwiazda otrzymała biżuterię z perłą otoczoną diamentami.

Emma Stone i Dave McCary wzięli ślub? Fani mają dowód

O ślubnych planach Emmy tabloidy donosiły od miesięcy. Ostatnio spekulowało się, że aktorka pobierze się w okresie, na który przypadła pandemia koronawirusa. Niewykluczone, że Stone i jej narzeczony wykorzystali ten okres, by powiedzieć sobie sakramentalne tak.

O tym, że para wzięła sekretny ślub w trakcie kwarantanny, ma świadczyć obrączka, jaka pojawiła się na serdecznym palcu aktorki. Wielbiciele gwiazdy dostrzegli ją podczas wizyty Emmy w programie prowadzonym przez Reese Witherspoon na YouTubie – Hello Sunshine.

Emma Stone z obrączką

Emma Stone z obrączką

Co prawda w trakcie wywiadu pominięto temat związku Emmy, ale widok złotego krążka na jej palcu sprowokował media do spekulacji.  Screeny ze zbliżeniem dłoń laureatki Oscara od razu zalały Twittera.

Emma i jej partner odmówili komentarza na temat ślubu.


Dave McCary i Emma Stona wzięli ślub?

Dave McCary i Emma Stona wzięli ślub?

Emma Stone – Oscary 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Oscary 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Oscary 2018

Emma Stone – Oscary 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×