Ellen DeGeneres w rozmowie z Oprah Winfrey o zakończeniu swojego kultowego programu. Nie ukrywa żalu

Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Ellen DeGeneres kończy swój kultowy talk-show, który zniknie z anteny w 2022 roku. Dziennikarka w rozmowie z Oprah Winfrey zdradziła, jak się z tym czuje. 

Ellen DeGeneres w 2003 roku zaczęła prowadzić The Ellen DeGeneres Show — program, w którym gości największe gwiazdy. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory milionową publiczność. Chociaż wydawałoby się, że show będzie trwało niemal wiecznie, nad produkcją zawisły czarne chmury.

Kilka miesięcy temu prowadząca przeniosła nagrania do swojej posiadłości i nie poinformowała o tym pracowników. Po pewnym czasie zaproponowała im powrót do pracy, obcinając ich wynagrodzenie o 40 procent. To jednak nie koniec jej problemów. Prawie 50 osób opowiedziało o piętnowaniach i rasistowskich żartach, których doświadczyły na planie. Także goście zaczęli skarżyć się na złe warunki, jakie panowały za kulisami.

Okazuje się, że program po wielu latach znika z anteny. W 2022 roku zostanie wyemitowany ostatni sezon. Gospodyni w rozmowie z Daily Mail powiedziała, że zakończenie talk-show nie ma związku z oskarżeniami o mobbing, które w ostatnim czasie padały pod jej adresem:

Kiedy jesteś kreatywną osobą, nieustannie potrzebujesz wyzwań. Jednak jakkolwiek wspaniałe i zabawne, to show nie jest już dla mnie żadnym wyzwaniem.

Ellen DeGeneres zdradziła Oprah Winfrey, jak czuje się, że jej program znika z anteny

Ellen w czwartkowym odcinku programu gościła swoją przyjaciółkę, Oprah Winfrey. Gospodyni w pewnym momencie skomentowała decyzję o zakończeniu show. Powiedziała, że nie dochodziło to do niej, dopóki nie zaczęła mówić o tym głośno. Zdradziła, co naprawdę czuje:

Nie ćwiczyłam tego, co powinnam powiedzieć. Wiedziałam, co powinnam ogłosić, ale słowa nie wyszły z moich ust. Było dobrze, dopóki nie zaczęłam się na ten temat wypowiadać i stało się to rzeczywiste. Oczywiście towarzyszą mi emocje, ponieważ teraz staje się to faktem. Ale czuje się dobrze.

Gwiazda dodała, że nie ma wątpliwości, iż to właściwa decyzja:

Czuję, że to właściwa decyzja. Dziwnie jest mówić, że coś się kończy.

Oprah Winfrey odparła, że doskonale rozumie Ellen DeGeneres. Dziesięć lat temu, gdy zakończyła The Oprah Winfrey Show, znalazła się w podobnej sytuacji:

Wiem, jakie to uczucia. Znam też wątpliwości, które temu towarzyszą.

Show Ellen zastąpi program Kelly Clarkson. Co nieoficjalnie potwierdziła osoba z branży w rozmowie z portalem Page Six.


Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey

Ellen DeGeneres sparodiowała

Ellen DeGeneres sparodiowała "Ciemniejszą stronę Greya"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×