Szukaj

Gwiazda Eurowizji gorzko o wizycie u Ellen: „Nie mogłam skorzystać z WC”. Skandaliczne warunki na planie

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Problemów Ellen DeGeneres ciąg dalszy. Amerykańskie gwiazdy nie przebierają w słowach i ujawniają sytuacje, o których nikt nie miał pojęcia. Najwięcej gorzkich słów padło ze strony gwiazdy Eurowizji. Ujawniła skandaliczne warunki, jakie panowały na planie show.

Ellen DeGeneres świat po raz pierwszy usłyszał, gdy była stand-uperką. Cięte żarty szybko przypadły do gustu gościom, którzy tłumnie przybywali na jej występy. Wkrótce jej praca oraz poczucie humoru zostały docenione przez producentów, którzy z myślą o niej stworzyli sitcom Ellen. W 1997 roku gwiazda wyjawiła w The Oprah Winfrey Show, że jest lesbijką. Sześć lat później otrzymała własny program The Ellen DeGeneres Show, dzięki któremu zyskała popularność poza granicami Ameryki. Tylko w pierwszych trzech sezonach otrzymała 15 nagród Emmy, a w 2007 roku poprowadziła galę rozdania Oscarów. W trakcie tak doniosłego wydarzenia od początku wprawiła wszystkich w dobry nastrój, mówiąc:

Co za wspaniała noc, taka różnorodność na sali, w roku, w którym powiedzianych zostało tyle negatywnych rzeczy o ludzkiej rasie, religii i orientacji seksualnej. Od siebie dodam: gdyby nie było czarnych, Żydów i gejów, nie byłoby Oscarów, ani nikogo o imieniu Oscar, gdy się nad tym zastanowić.

Jak Ellen DeGeneres traktowała gości?

Prawda o tym, jak wyglądała współpraca z Ellen, wyszła na jaw na początku pandemii. Prowadząca postanowiła przenieść nagrania do swojej posiadłości, nie informując o tym współpracowników. Przez długi czas wielu spośród nich nie miało pewności czy nadal będą mogli pracować. Gdy sytuacja poprawiła się, otrzymali informację, że mogą wrócić do pracy, jednak na innych niż dotychczas warunkach. Ellen zaproponowała im wynagrodzenie w wysokości 60% dotychczasowej pensji.

Decyzja prezenterki dolała oliwy do ognia. Pracownicy po wielu latach pracy zaczęli mówić o tym, jak traktowała ich DeGeneres. Na jaw wyszło, że za kulisami panowała toksyczna atmosfera. Prawie 50 osób opowiedziało o piętnowaniu i rasistowskich żartach ze strony Ellen. Po kilku miesiącach pracodawczyni złożyła wyjaśnienia:

Jak być może słyszałeś, tego lata pojawiły się zarzuty dotyczące toksycznego środowiska pracy. Odbyło się również dochodzenie. Dowiedziałam się, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które nigdy nie powinny się wydarzyć… Traktuję to bardzo poważnie. Bardzo mi przykro z powodu tych, którzy zostali dotknięci. Wiem, że mam przywileje i władzę. Biorę odpowiedzialność za to, co dzieje się w moim programie. W ciągu ostatnich kilku tygodni przeprowadziliśmy wiele rozmów… Wprowadziliśmy niezbędne zmiany. Dziś zaczynamy nowy rozdział. Były też artykuły w prasie i mediach społecznościowych, w których pisano, że nie jestem tą osobą, którą widzicie w telewizji. Prawda jest taka, że jestem dokładnie tą osobą, którą widzisz w telewizji. Czasami się smucę, wściekam, denerwuję się, niecierpliwię się. Pracuję nad tym wszystkim. Jestem w toku.

Wydawać by się mogło, że sprawa znalazła szczęśliwe zakończenie, jednak teraz głos zabrały gwiazdy, które kierują w stronę DeGeneres niemiłe komentarze.

Ryan Phillippe opublikował zdjęcie, na którym widoczne było logo Ellen z napisem Bądź miły. Aktor opatrzył je bardzo wymownym podpisem, który nawiązuje do tego, jak traktowała nie tylko pracowników, ale i zapraszanych przez siebie gości.

I pamiętaj, żeby być miłym… Chwileczkę.

Głos zabrał także Brad Garret znany z serialu Wszyscy kochają Raymonda. On jako jedyny wprost napisał, że wszyscy wiedzieli, jak wygląda sytuacja:

Przepraszam, ale to wszystko pochodzi od władz @TheEllenShow. Znam więcej niż jedną osobę, która była okropnie przez nią traktowana. To powszechna wiedza.

Informację tę potwierdziła również Lea Thompson, aktorka znana z trylogii Powrót do przyszłości.

Prowadząca Eurowizję, Nikkie Tutorials, o skandalicznych warunkach na planie show Ellen

Nikkie Tutorials, znana transseksualna Youtuberka oraz gospodyni Eurowizji 2020 i 2021, jako pierwsza w ostrych słowach opowiedziała, jak okropnie została potraktowana przez Ellen:

Może jestem naiwna, ale oczekiwałam, że zostanę przywitana konfetti z okrzykiem „Witaj w programie Ellen DeGeneres Show!„, lecz w zamian za to przywitał mnie zdenerwowany stażysta, który był przepracowany. […] Każdy gość Ellen miał prywatną toaletę, tylko nie ja. Nie mogłam nawet skorzystać z najbliższej WC, ponieważ była zarezerwowana dla Jonas Brothers. Pozwolono tylko im do niej wejść, nie mnie.

Mimo wszystko Ellen próbuje podnieść się z tej klęski i naprawić swoje błędy. Motywują ją do tego inni artyści, którzy chętnie okazują jej swoje wsparcie, między innymi Katy PerryAshton Kutcher czy Octavia Spencer.

Zobacz także: Gwiazdy odwracają się od Ellen. „Tak topnieje jej imperium”

Nikkie Tutorials na Eurowizji 2020:


Nikkietutorials

Nikkietutorials

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres sieje postrach wśród pracowników

Ellen DeGeneres sieje postrach wśród pracowników

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×