Szukaj

Ellen DeGeneres jest najbardziej niemiłą osobą na świecie. Współpracownicy obnażyli prawdziwe oblicze gwiazdy

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres jest jedną z najpopularniejszych postaci amerykańskiej telewizji. Teraz okazuje się, że popularność idzie u niej w parze z wyjątkowo złą opinią wśród współpracowników. O co chodzi?

Zanim stała się symbolem amerykańskiej telewizji, występowała w małych klubach i kawiarniach jako stand-uperka. Humor Ellen DeGeneres nadawał się idealnie na serial, więc stał się podstawą sitcomu Ellen. Produkcja skupiła na sobie największą uwagę, kiedy w lutym 1997 roku gwiazda ogłosiła publicznie w programie The Oprah Winfrey Show, że jest homoseksualna.

Prawdziwy sukces jednak przyszedł w 2003 roku, gdy DeGeneres rozpoczęła prowadzenie The Ellen DeGeneres Show. W pierwszych trzech sezonach program zdobył w sumie 15 nagród Emmy. 25 lutego 2007 roku DeGeneres (jako pierwsza osoba deklarująca orientację homoseksualną) poprowadziła 79. galę rozdania Oscarów. Podczas przedstawienia powiedziała:

Co za wspaniała noc, taka różnorodność na sali, w roku, w którym powiedzianych zostało tyle negatywnych rzeczy o ludzkiej rasie, religii i orientacji seksualnej. Od siebie dodam: gdyby nie było czarnych, Żydów i gejów, nie byłoby Oscarów, ani nikogo o imieniu Oscar, gdy się nad tym zastanowić – żartowała.

To w show Ellen, gwiazdy zdradzały największe tajemnice: Khloe Kardashian ujawniła imię dla swojego dziecka, Kylie Jenner potwierdziła ciążę, podobnie jak Jessica Biel, a Jennifer Lopez zdradziła czy wystąpi na Super Bowl.

Czy Ellen DeGeneres to szefowa z piekła rodem?

Coraz częściej mówi się o tym, że Ellen DeGeneres to szefowa z piekła rodem! Na wizji urocza, serdeczna i uśmiechnięta, a za kulisami w stosunku do swoich pracowników niebezpiecznie przypomina Mirandę Priestly, szefową z powieści Diabeł ubiera się u Prady.

Użytkownicy Twittera zaczęli dzielić się ”prawdziwymi historiami” z planu programu, które mają potwierdzić, jak straszną szefową jest Ellen. Chociaż informacje nie zostały potwierdzone, to nie stawiają one prowadzącej w najlepszym świetle.

Komik Kevin T. Porter nazwał Ellen jedną z najbardziej niemiłych osób na świecie i postanowił to sprawdzić, czy historie o niej są prawdziwe. Zaproponował, że za każdą wypowiedź o DeGeneres potwierdzającą plotki zapłaci 2 dolary, a zebrane pieniądze przekaże do Banku Żywności w Los Angeles. Długo czekać nie musiał.

Przez kilka lat pracowałem dla niej w zespole cyfrowym. Nie mam niestety opowieści o negatywnych interakcjach z nią, ponieważ nie mogliśmy z nią rozmawiać – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Komik otrzymał ponad 1000 doniesień. Współpracownicy pisali o tym, że często Ellen wybiera sobie jedną ofiarę, którą źle traktuje. Jedynym wyjściem jest przetrwanie kilku miesięcy, by potem móc pochwalić się imponującym punktem w CV. Po odejściu jednej osoby, zwykle ktoś inny staje się „chłopcem do bicia”. Niektórzy współpracownicy donosili nawet, że nie mogli przebywać w tym samym pokoju, co Elen, a ego celebrytki jest rozbuchane do granic możliwości.

Informacje niestety mogą być prawdziwe, bo podobne historie o gwieździe krążyły już kilka lat temu.


People's Choice Awards 2016 - Pressroom

Ellen DeGeneres, People's Choice Awards 2016 (fot. ONS)

Oscarowe selfie z 2014 roku, Ellen Degeneres Twitter

Oscarowe selfie z 2014 roku, Ellen Degeneres Twitter

Ślub Ellen DeGeneres

Ślub Ellen DeGeneres

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×