To koniec pewnej epoki! Show Ellen DeGeneres znika z anteny. Miejsce gwiazdy zajmie jej największa rywalka!

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Program Ellen DeGeneres znika z anteny po 20 latach. Decyzja zaskoczyła miliony widzów. Miejsce talk-show zajmie format innej gwiazdy.

Ellen DeGeneres pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w małych klubach stand-upowych na początku lat 80. Szybko doceniono jej talent i poczucie humoru, które sprawiło, że w 2003 roku została gospodynią autorskiego talk-show The Ellen DeGeneres Show. Chociaż wydawałoby się, że jej pozycja w telewizji nie jest zagrożona, zawisły nad nią czarne chmury.

Na samym początku pandemii koronawirusa gwiazda przeniosła nagrania programu do swojej posiadłości. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie poinformowała o tym swoich współpracowników. Gdy dziennikarka zaproponowałam im powrót do pracy, przekazała, że otrzymają jedynie 60 procent wynagrodzenia. Na tym jej programy się nie skończyły.

Prawie 50 osób opowiedziało o piętnowaniu i rasistowskich żartach ze strony Ellen. Gdy te informacje odbiły się szerokim echem w mediach, gospodyni niemal natychmiast złożyła wyjaśnienia:

Dowiedziałam się, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które nigdy nie powinny się wydarzyć… Traktuję to bardzo poważnie. Bardzo mi przykro z powodu tych, którzy zostali dotknięci. Wiem, że mam przywileje i władzę. Biorę odpowiedzialność za to, co dzieje się w moim programie. W ciągu ostatnich kilku tygodni przeprowadziliśmy wiele rozmów… Wprowadziliśmy niezbędne zmiany.

Podobno zagraniczne gwiazdy nie chcą przyjmować zaproszeń do programu, a niektóre skarżyły się na to, jak były w nim traktowane. Ellen, by uchronić się przed bankructwem, zaczęła wyprzedawać cenne przedmioty takie jak m.in. drogocenne dzieła sztuki warte miliony dolarów:

Pozbywa się dzieł sztuki wartych 10 milionów dolarów. Wierzy, że okrutne historie otaczające jej program zniszczą show, więc musi zdobyć awaryjną gotówkę. Wie, że bez tego nie wystarczy jej na finansowanie obecnego stylu życia – mówi informator.

Ellen DeGeneres kończy swój program. Co się stało?

DeGeneres kończy swój autorski talk-show. Najbliższy sezon będzie ostatnim, który zostanie wyemitowany. Sama zainteresowana potwierdziła te doniesienia w rozmowie z Daily Mail. Zdradziła, że taką decyzję podjęła już dawno temu. Zaczęło jej brakować pomysłów na nowe odcinki, zwłaszcza że gościła już wszystkie gwiazdy, które chciała.

Ellen zaprzeczyła, że zakończenie talk-show ma związek z oskarżeniami o mobbing, które w ostatnim czasie padały pod jej adresem:

Kiedy jesteś kreatywną osobą, nieustannie potrzebujesz wyzwań. Jednak jakkolwiek wspaniałe i zabawne, to show nie jest już dla mnie żadnym wyzwaniem.

Program zakończy się na początku 2022 roku. Portal Page Six donosi, że już zdecydowano, co go zastąpi. Wydawcy postanowili przekazać czas antenowy Kelly Clarkson, której niemal identyczne show było wyświetlane zaraz po Ellen.


Ellen DeGeneres sparodiowała

Ellen DeGeneres sparodiowała "Ciemniejszą stronę Greya"

North West
Ślub Ellen DeGeneres

Ślub Ellen DeGeneres

Komentarze

  • GośćGość pisze:

    Clarkson to głośny pasztet, oglądałam kilka odcinków i dno, już lepiej wychodziło jej śpiewanie. Szkoda, że Ellen musiała się wycofać. Bo to raczej ją zmusili, niż ona sama podjęła decyzję, to pewne. Ona była damską wersją naszego Wojewódzkiego.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×