Szukaj

Ellen DeGeneres ma poważne problemy finansowe. Zaczęła sprzedwać najbardziej zaskakujące rzeczy

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres grozi bankructwo? Zagraniczne tabloidy nie mają co do tego wątpliwości. Nie dość, że cytują informatora, to jeszcze przedstawiają dowód.

Ellen DeGeneres jest w amerykańskim show-biznesie od wielu lat. Jej kariera rozpoczęła się w małych klubach stand-upowych na początku lat 80. Błyskotliwa, dowcipna, ostra jak brzytwa, szybko wspięła się na szczyt. Dzisiaj jest jedną z najbardziej uwielbianych gwiazd, która prowadzi swój autorski talk-show już prawie 18 lat. Niedawno jednak zawisły nad nią czarne chmury.

Jej oficjalny wizerunek to urocza prowadząca, która jest miła dla wszystkich. Ale kiedy kamery są wyłączone traktuje swoich pracowników jak poddanych! Tylko kilka osób na planie może się do niej odzywać, a od reszty pracowników oczekuje się, że będą się odwracać kiedy przechodzi obok. Nikomu nie wolno zaczynać z nią rozmowy czy nawet patrzeć jej w oczy! Przestała też już nawet informować pracowników o sprawach związanych z show – padły oskarżenia pod jej kierunkiem.

Jeszcze gorzej ucierpiał jej wizerunek podczas pandemii i czasu izolacji. Na samym początku przeniosła się z nagraniami do swojej posiadłości, nie informując o niczym swoich współpracowników. Przez bardzo długi czas nie wiedzieli, czy będą mieli do czego wracać. Gdy w końcu zaproponowano im powrót do pracy, okazało się, że dostaną jedynie 60% dotychczasowego wynagrodzenia. To jednak nie wszystko…

Ellen DeGeneres bankrutuje?

Mało tego, zagraniczne tabloidy donoszą także, że gwiazdy uciekają od jej show. Wolą wybrać inną opcję, mniej kontrowersyjną Kelly Clarkson. To wszystko odbiło się mocno na finansach Ellen.

Według jednego z magazynów DeGeneres już zbiera pieniądze na wypadek, gdyby dostała zwolnienie.

Pozbywa się dzieł sztuki wartych 10 milionów dolarów. Wierzy, że okrutne historie otaczające jej program zniszczą show, więc musi zdobyć awaryjną gotówkę. Wie, że bez tego nie wystarczy jej na finansowanie obecnego stylu życia – mówi informator.

Ta kolekcja sztuki wiele znaczy dla gwiazdy talk-show. Ponieważ sprzedaż ukochanej kolekcji zabija ją, tabloid jest przekonany, że jej sytuacja finansowa musi być opłakana. Czekamy na dalsze doniesienia.


Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Oscarowe selfie z 2014 roku, Ellen Degeneres Twitter

Oscarowe selfie z 2014 roku, Ellen Degeneres Twitter

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres – Złote Globy 2020

Portia de Rossi i Ellen DeGeneres – Złote Globy 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×