NewsyMeghan Markle podpadła Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey. Nie mogą uwierzyć w to, co im zrobiła

Meghan Markle podpadła Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey. Nie mogą uwierzyć w to, co im zrobiła

Meghan Markle, Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres
Meghan Markle, Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres
Elwira Szczepańska

22.12.2021 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli chodzi o talk-show, to nie będzie to nadużyciem, jeśli się stwierdzi, że nie ma większego prestiżu niż pojawienie się na kanapach u Oprah Winfrey i Ellen DeGeneres. A teraz, gdy Meghan Markle odhaczyła obie na swojej liście, jest gotowa zrobić kolejny krok – chce stworzyć własny program, który zdmuchnie całą konkurencję, włącznie z wymienionymi gwiazdami formatu.

Obie dziennikarki nie ukrywają, że mają żal do Meghan, że je wykorzystała. Co donosi zagraniczna prasa?

O co Oprah i Ellen mają żal do Meghan Markle?

Meghan Markle ma pomysł na siebie. Od początku udowadnia, że odejście od rodziny królewskiej i zamieszkanie w Stanach Zjednoczonych, to były przemyślane kroki. Teraz zdradza kolejny plan:

Prowadzenie własnego programu byłoby idealnym narzędziem do forsowania osobistych poglądów i spraw. Uwielbia pomysł powrotu do telewizji, ale tym razem z jej imieniem w czołówce.

Według brytyjskiego magazynu Heat Meghan wybrała już roboczy tytuł dla swojego talk-show – Tea with Duchess Meghan. Pomimo wezwań do pozbawienia Sussexów królewskich tytułów, Markle podobno wierzy, że ma pełne prawo do dalszego ich używania, biorąc pod uwagę cały ból, przez który przeszła ona i Harry.

Znawcy sugerują, że kontrowersyjny występ Meghan w zeszłym miesiącu w The Ellen DeGeneres Show można wytłumaczyć jej projektami dotyczącymi pracy sposobu Ellen. Chociaż program DeGeneres jest trochę tandetny i chwilami zabawny, to jednak wielkim nazwiskom, które się u niej pojawiają, gospodyni lubi zadać twarde pytanie, czego nie zrobiła z Markle.

Meghan jest postrzegana jako ta, która wykorzystuje Ellen do zrobienia kroku do własnego programu.

Tymczasem Oprah Winfrey ma być dotknięta z powodu wielu kontrowersji, które Harry i Meghan wywołali podczas ich marcowego wywiadu. Szanowana prowadząca talk-show obawia się, że obniżyło to jej wiarygodność i nie jest zachwycona, że ​​Markle wchodzi na jej teren.

Meghan mogłaby zostać jej rywalką. Oprah z pewnością czułaby się wykorzystana, gdyby tak się stało. Nie wyobrażam sobie, żeby mogła długo to wytrzymać.

Czy Meghan planuje własne talk-show i czy znalazłby się w roli gospodyni? Tego nie wiadomo na pewno, ale w Ellen DeGeneres i Oprah Winfery Markle nie znajdzie już oparcia, jeśli potwierdza się doniesienia tabloidów.

  • Ellen DeGeneres
  • Portia de Rossi i Ellen DeGeneres – Złote Globy 2020
  • TVN24 wyemitowało wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey
  • Meghan Markle u Ellen DeGeneres
  • Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey
  • Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey
  • Oprah Winfrey schudła 18 kilogramów
[1/7] Ellen DeGeneres
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także