Świąteczny klimat zagościł u Pazurów. Edyta podzieliła się zdjęciem z pierwszymi dekoracjami. Cudnie!

Edyta Pazura - ozdoby świąteczne

Edyta Pazura - ozdoby świąteczne

Edyta Pazura uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak przygotowuje swój piękny dom do świąt. Jak wyglądają pierwsze dekoracje?

Edyta Pazura słynie z tego, że pięknie urządziła dom. Zdjęcia z wnętrz niezmienne zachwycają internautów, a cudny ogród ma niepowtarzalny klimat. Smykała do aranżacji wnętrz i dobre oko do zdjęć powodują, że profil żony Cezarego Pazury ma stałą, wielką grupę fanów. To oni mogą podejrzeć, jakie świąteczne dekoracje pojawiły już się w mieszkaniu. Czuć klimat.

Edyta Pazura żali się na zepsute plany na wieczór. Podglądamy jej świąteczne ozdoby

Edyta Pazura w najnowszym wpisie na Instagramie wyznała, że przedświąteczny czas jest bardzo intensywny i niezwykle męczący.

Mam wrażenie, że okres przed świetami jest tak intensywny, iż już w Wigilię można spokojnie zasnąć przy stole, tak jak zdarzyło mi się to kilka lat temu – zaczęła wpis.

Potem opisała, jak szykuje się do wymarzonego wieczoru z telewizją i odpoczynku w towarzystwie niezdrowych przekąsek i napojów.

Przez ostanie dni nie udało mi się zasnąć przed 2.00 także dzisiaj w końcu miał być mój dzień. Czaro pojechał do pracy, więc nie muszę się martwić czy przejmę telewizor i ewentualny bój przegram z Ligą Mistrzów. Miałam wrzucić sobie jakiś „odmóżdżający” serial typu „Arrow” i nie myśleć nad tym, że miasto głównego bohatera ma więcej opuszczonych fabryk w którym czają się złoczyńcy niż domów mieszkalnych, nice…
Kupiłam sobie wszystkie legalnie dostępne używki: piwo, cole, chipsy, czekoladowego Mikołaja i antypoślizgowe kapciuchy z dyskontu. To miał być piękny wieczór. Na sam koniec, tuż przed słodkim snem „Kryminatorium” i gdy oczko zacznie opadać na dobitkę „Siedem wieków śmierci”.

Niestety z planów nici. Niespodziewana wiadomość zburzyła mrzonki o wieczorze dla siebie.

Szykowałam się od rana na ten piękny wieczór, póki nie dostałam maila: „Pani Edyto potrzebujemy koncepcji i planu na jutro rano” – zakończyła.

Pod zdjęciem Edyty Pazury, na którym pozuje przed lustrem, które ozdobione jest świerkową girlandą i lampkami, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzą komplementów, zarówno pod adresem pani domu, jak i dekoracji.

  • fajnie się zrobiło jeszcze Kevina brakuje i możemy zaczynać ..dużo tu ciepła.
  • świątecznie się zrobiło.
  • Jest pani cudna. Pięknie – piszą.

Coraz więcej gwiazd dzieli się świątecznymi dekoracjami. To zwiastuje, że Boże Narodzenie jest tuż za rogiem.


Edyta Pazura - ozdoby świąteczne

Edyta Pazura - ozdoby świąteczne

Edyta Pazura w samej bieliźnie

Edyta Pazura w samej bieliźnie

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×