Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem...

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd
Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Edyta Górniak potrzebuje pomocy! Nagle trafiła do szpitala!

Edyta Górniak trafiła do szpitalaEdyta Górniak trafiła do szpitala

Wygląda na to, że Edyta Górniak po raz kolejny rozpoczęła swoją wizytę w Polsce od położenia się na szpitalnym łóżku. Diwa, która 25 maja ma zaśpiewać w Warszawie na gali boksu trafiła do szpitala – coś, co miało być tylko drobną infekcją, okazało się poważnym zapaleniem płuc. Z tym niestety nie ma już żartów, bo zapalenie płuc potrafi mieć naprawdę przykre w skutkach następstwa.

Jak donosi jeden z tabloidów, diwa będzie musiała zostać na oddziale przynajmniej dwa dni, w ciągu których lekarze będą starali się postawić ją na nogi i wypuścić na świat w jak najlepszym stanie:

Edyta ma rozległe zapalenie płuc. Lekarz powiedział jej, że gdyby dłużej zwlekała z wizytą choroba mogłaby uszkodzić mięsień sercowy. Wtedy komplikacje mogłyby być tragiczne w skutkach i pewnie konieczna byłaby operacja – wyjawił informator Faktu.

Jak się okazało, „drobne” problemy zdrowotne Edyty trwały już od kilku dni, ale diwa ignorowała je, zrzucając swoje przykre dolegliwości na karb zwykłego przeziębienia i przemęczenia organizmu. W samolocie czuła się naprawdę tragicznie:

Ciągle kasłała co dało jej bardzo w kość. Nikt z pasażerów nie mógł przez nią zasnąć, ale Edyta miała nadzieję, że to zwykłe przeziębienie. Po przylocie do Warszawy próbowała ratować się miodem i witaminami, ale nie pomogło – dodaje źródło tabloidu.

Miejmy nadzieję, że lekarze szybko postawią Edytę na nogi, a jej piątkowy występ na Stadionie Narodowym podczas gali boksu nie będzie zagrożony. Podobnie jak jej nadszarpnięte zdrowie.

Edyta Górniak na kanapie „Pytania na śniadanie” wyglądała jak urocza nastolatka!

Edyta Górniak poleciała na koniec świata aby walczyć ze swoim nałogiem! Za ten luksusowy detoks zapłaciła fortunę!

Syn Edyty Górniak udostępnił na Instagramie stare nagranie swojej słynnej mamy! Czujna jak ważka gwiazda natychmiast to skomentowała! [WIDEO]Badasz się regularnie?

Komentarzy: 6


Gość | 26 maja 2018, 11:46

Co ona na siebie założyła …brzuch tragedia powinna poćwiczyć trochę…,śpiewała z playbacku…ile oni jej płaca ze przylatuje na taka mierna imprezę boksu…jej twarz coś z nią jest nie tak.


Gość | 25 maja 2018, 05:39

Stara Edzia .


Gość | 23 maja 2018, 07:15

Zapalenie pluc leczy sie antybiotykami przez conajmniej 10 dni.


Gość | 22 maja 2018, 22:23

ba,


Gość | 22 maja 2018, 13:23

Zmiany klimatyczne ,swoje robia .W LA wszedzie maja wlaczone klimatyzacje .takze wcale nie trudno zachorowac na zapalenia ,gardla ,oskrzeli, czy zapalnie pluc.Ma szczescie ze trafila do szpitala na czas.


Gość | 22 maja 2018, 12:22

Dala dyla do USA a leczyc sie przylatuje do Polski.Powinna przeciez zglosic sie do lekarza w LA, ale tam za drogo ja kosztuje, wiec przyleciala do Polski.Ona tam zawsze bedzie chorowac bo w kazdym miejscu czy to restauracja ,kawiarnia ,sklep, czy samochod zaopatrzone sa w klimatyzacje Kazdy kto przyjezdza z Europy musi przez jakis czas odchorowac i przyzywczaic sie do tego systemu chlodzenia.


Dodaj komentarz
×