Szukaj

Edyta Górniak przerwała milczenie! Gwiazda wyjawiła dramatyczne fakty swojej choroby! Czy pojawi się w Opolu?

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak skomentowała swój stan zdrowia w oficjalnym oświadczeniu dla fanów i mediów. W jakim stanie jest gwiazda i czy zaśpiewa To nie ja! podczas trwającego festiwalu w Opolu?

Wczorajsze doniesienia na temat stanu Edyty Górniak mocno zaniepokoiły fanów artystki. Gwiazda poczuła się wyraźnie osłabiona po swojej ostatniej próbie przed występem na koncercie Od Opola do Opola, który w piątkowy wieczór wybrzmiał na deskach opolskiego amfiteatru. Artystka o godzinie 22.00 miała zaśpiewać swój przebój To nie ja! i razem z milionami widzów uczcić 25-lecie debiutu Polski na Eurowizji. Tak się jednak nie stało.

Jastrząb Post jako pierwszy poinformował o tym, że Górniak zasłabła w pokojowym hotelu, do którego wezwano służby medyczne. Na miejscu pojawiły się dwa ambulansy. Decyzja pielęgniarza była jednoznaczna – konieczne jest przewiezienie do szpitala. Edyta w pilnym trybie trafiła pod opiekę lekarza, przeszła serię badań i w środku nocy opuściła placówkę.

Zobacz: Zmarnowana Edyta Górniak przyłapana przed szpitalem! W środku nocy wróciła do hotelu! Wiemy, w jakim jest stanie!

U Górniak podejrzewano zawał. Na szczęście gwiazda wraca już do pełni sił o czym poinformowała swoich wielbicieli we wpisie na Instagramie:

Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej. Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości.. To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy..

Edyta zapewniła fanów i organizatorów opolskiego festiwalu, że już w niedzielę zaśpiewa swój przebój wszech czasów:

Nie wyobrażam sobie świętować tak pięknego, wspólnego Jubileuszu utworu „To nie ja” inaczej, niż w moim rodzinnym Opolu. Dlatego robię wszystko, aby zregenerować organizm i jutro stanąć dla Was na scenie.

Przepraszam i Dziękuje całym sercem.

Słowa wsparcia pod adresem Edyty płyną z całego kraju. Losem diwy przyjętych jest wiele gwiazd – m.in. Patricia Kazadi, Ewa Minge czy GromeePrzypomnijmy, że artystka ostatnie dwa dni spędziła na rozgrzanej scenie, na której temperatura dochodziła do 40 stopni Celsjusza. Podejrzewano zawał., które wyraziły solidarność z nią w tym trudnym czasie.

View this post on Instagram

Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej. Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości.. ❤️ To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy.. Nie wyobrażam sobie świętować tak pięknego, wspólnego Jubileuszu utworu „To nie ja” inaczej, niż w moim rodzinnym Opolu. Dlatego robię wszystko, aby zregenerować organizm i jutro stanąć dla Was na scenie. Przepraszam i Dziękuje całym sercem ♥️ #edytagorniak

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Zobacz: Edyta Górniak w Opolu 2019 już szaleje z kreacjami! Pierwsza stylizacja zasługuje na wielkie brawa!

Zobacz: Edyta Górniak wróci do “The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?


Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×