Szukaj

PILNE: Do Edyty Górniak wezwano karetkę! Dramat za kulisami festiwalu w Opolu! Czy wystąpi? [AKTUALIZACJA]

Festiwal w Opolu rozpoczął się od niepokojących informacji. Edyta Górniak zasłabła tuż przed swoim występem. Pod hotel, w którym zatrzymała się diwa, przyjechał ambulans na sygnale. W jakim stanie jest gwiazda i czy wystąpi podczas koncertu Od Opola do Opola?
Edyta Górniak karetki

Edyta Górniak karetki

Ostatnie godziny dzielą nas od rozpoczęcia festiwalu w Opolu. Jedną z gwiazd, która przyczynia się do szybszego bicia serca wśród widzów jest Edyta Górniak. Piosenkarka ma za sobą serię prób. Dzisiaj po godzinie 15.00 po raz ostatni sprawdziła swoje umiejętności wokalne przed głównym występem, który ma być celebracją 25-lecia debiutu Polski na Eurowizji. Tuż po powrocie do hotelowego pokoju rozegrał się dramat.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Edyta nagle poczuła się źle. Objawy okazały się na tyle silne, że konieczne było wezwanie pogotowia ratunkowego. Przed godziną 18.00 do osłabionej Górniak przyjechał ambulans na sygnale, który zaniepokoił licznie zebranych na miejscu fanów piosenkarki. Prawdopodobnie przyczyną zasłabnięcia diwy były ekstremalne warunki pogodowe, które mocno dokuczają obecnym na miejscu gwiazdom przygotowującym się do wieczornych występów. Artystka ostatnie dwa dni spędziła na rozgrzanej scenie, na której temperatura dochodziła do 40 stopni Celsjusza.

Zobacz: TYLKO U NAS: Edyta Górniak nie zaśpiewa w Opolu?! Wiemy, co dzieje się z gwiazdą!

Nikt z organizatorów nie spodziewał się, że tak przykra sytuacja spotka jedną z największych gwiazd dzisiejszego koncertu. Mamy nadzieję, że do czasu rozpoczęcia festiwalu Edyta poczuje się lepiej, a sytuacja zostanie opanowana przez sztab medyków, którzy ostatnie godziny spędzają w hotelowym apartamencie, w którym słynna 46-latka zamieszkała na czas festiwalu. Niewykluczone jednak, że konieczne może okazać się przewiezienie Górniak do szpitala, co stawia jej występ podczas koncertu Od Opola do Opola pod znakiem zapytania.

Na razie zarówno współpracownicy gwiazdy, jak i osoby związane festiwalem odmówili komentarza w sprawie.

Zdjęcia z akcji w galerii.

Aktualizacja:

Służby medyczne podjęły decyzję o przewiezieniu Edyty Górniak do szpitala z podejrzeniem zawału. Gwiazda nie wystąpi podczas dzisiejszego koncertu Od Opola do Opola. Piosenkarka pojawi się najprawdopodobniej podczas jednego z niedzielnych koncertów. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Zobacz: Edyta Górniak w Opolu 2019 już szaleje z kreacjami! Pierwsza stylizacja zasługuje na wielkie brawa!

Zobacz: Edyta Górniak wróci do “The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?


Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Ambulans pod hotelem Edyty Górniak (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Ambulans pod hotelem Edyty Górniak (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×