Szukaj

TYLKO U NAS: Edyta Górniak nie zaśpiewa w Opolu?! Wiemy, co dzieje się z gwiazdą!

Edyta Górniak zasłabła po próbie przed występem na festiwalu w Opolu. Czy gwiazda zaśpiewa podczas koncertu Od Opola do Opola? Najnowsze doniesienia raczej nie ucieszą jej fanów.
Edyta Górniak Opole 2019 szpital

Tuż przed rozpoczęciem festiwalu w Opolu dotarły do nas niepokojące informacje. Edyta Górniak zaraz po swojej dzisiejszej próbie opadła z sił w pokoju hotelowym, do którego natychmiast wezwano ratowników medycznych. Prawdopodobnie przyczyną zasłabnięcia diwy były ekstremalne warunki pogodowe, które mocno dokuczają obecnym na miejscu gwiazdom przygotowującym się do wieczornych występów. Pod miejsce, w którym zatrzymała się diwa, podjechały dwa ambulanse.

Zobacz: PILNE: Do Edyty Górniak wezwano karetkę! Dramat za kulisami festiwalu w Opolu! W jakim stanie jest gwiazda i czy wystąpi?

Jak ustalił Jastrząb Post, po chwili podjęto decyzję o przewiezieniu artystki do pobliskiego szpitala z podejrzeniem zawału:

Obecnie gwiazda przechodzi szereg badań, których wyniki pozna dopiero po północy. Jej występ w Opolu był zaplanowany na 22.00. Prawdopodobieństwo, że zaśpiewa dzisiaj na scenie w amfiteatrze jest równe zeru – wyznał informator Jastrząb Post.

Co zatem z występem Edyty podczas święta polskiej piosenki? Z naszych ustaleń wynika, że diwa najprawdopodobniej swoją obecnością uświetni jeden z niedzielnych koncertów, podczas którego wybrzmi przygotowany przez nią przebój To nie ja!. Swoim utworem gwiazda będzie celebrować 25-lecie debiutu Polski na Eurowizji.

Mamy nadzieję, że do jutra Edyta wróci do pełni sił i wykona swój hit dla wielbicieli, którzy specjalnie dla niej przyjechali na tegoroczny opolski festiwal.

Zobacz: Edyta Górniak w Opolu 2019 już szaleje z kreacjami! Pierwsza stylizacja zasługuje na wielkie brawa!

Zobacz: Edyta Górniak wróci do “The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?


Czy oglądasz festiwal w Opolu?

×