Szukaj

TYLKO U NAS: Edyta Górniak nie zaśpiewa w Opolu?! Wiemy, co dzieje się z gwiazdą!

Edyta Górniak zasłabła po próbie przed występem na festiwalu w Opolu. Czy gwiazda zaśpiewa podczas koncertu Od Opola do Opola? Najnowsze doniesienia raczej nie ucieszą jej fanów.
Edyta Górniak Opole 2019 szpital

Edyta Górniak Opole 2019 szpital

Tuż przed rozpoczęciem festiwalu w Opolu dotarły do nas niepokojące informacje. Edyta Górniak zaraz po swojej dzisiejszej próbie opadła z sił w pokoju hotelowym, do którego natychmiast wezwano ratowników medycznych. Prawdopodobnie przyczyną zasłabnięcia diwy były ekstremalne warunki pogodowe, które mocno dokuczają obecnym na miejscu gwiazdom przygotowującym się do wieczornych występów. Pod miejsce, w którym zatrzymała się diwa, podjechały dwa ambulanse.

Zobacz: PILNE: Do Edyty Górniak wezwano karetkę! Dramat za kulisami festiwalu w Opolu! W jakim stanie jest gwiazda i czy wystąpi?

Jak ustalił Jastrząb Post, po chwili podjęto decyzję o przewiezieniu artystki do pobliskiego szpitala z podejrzeniem zawału:

Obecnie gwiazda przechodzi szereg badań, których wyniki pozna dopiero po północy. Jej występ w Opolu był zaplanowany na 22.00. Prawdopodobieństwo, że zaśpiewa dzisiaj na scenie w amfiteatrze jest równe zeru – wyznał informator Jastrząb Post.

Co zatem z występem Edyty podczas święta polskiej piosenki? Z naszych ustaleń wynika, że diwa najprawdopodobniej swoją obecnością uświetni jeden z niedzielnych koncertów, podczas którego wybrzmi przygotowany przez nią przebój To nie ja!. Swoim utworem gwiazda będzie celebrować 25-lecie debiutu Polski na Eurowizji.

Mamy nadzieję, że do jutra Edyta wróci do pełni sił i wykona swój hit dla wielbicieli, którzy specjalnie dla niej przyjechali na tegoroczny opolski festiwal.

Zobacz: Edyta Górniak w Opolu 2019 już szaleje z kreacjami! Pierwsza stylizacja zasługuje na wielkie brawa!

Zobacz: Edyta Górniak wróci do “The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?


Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Karetka przed hotelem Edyty Górniak

Pomoc medyczna przyjechała do Edyty Górniak (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Pomoc medyczna przyjechała do Edyty Górniak (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×