Pilne zmiany w scenariuszu Top of the Top 2018! Edyta Górniak odda hołd wielkiej artystce!

Edyta Górniak, hołd dla Arethy Franklin

Edyta Górniak, hołd dla Arethy Franklin

Hołd Edyty Górniak dla Arethy Franklin

16 sierpnia w Operze Leśnej rozpoczął się ostatni dzień festiwalu Sopot Top of the Top 2018. Niestety, tego samego dnia otrzymaliśmy również bardzo smutną informację – królowa soulu, Aretha Franklin, zmarła po długiej chorobie w wieku 76 lat. Walczyła z rakiem trzustki. Ta informacja wstrząsnęła fanami gwiazdy i show-biznesem. Edyta Górniak, która od zawsze była wielką jej fanką, postanowiła nawet… zmienić scenariusz festiwalu zaraz po tym, jak tylko dotarła do niej przykra wiadomość o śmierci królowej soulu.

Jak dowiedziało się Jastrząb Post, diwa, która wystąpiła w Operze Leśnej 15 sierpnia i pojawi się na scenie również 16 sierpnia podczas koncertu The Best of Sopot, postanowiła w ostatniej chwili zmienić nie tylko swoją piosenkę, ale również plan festiwalu. Spontaniczna zmiana wynika ze śmierci Arethy Franklin, której Górniak odda hołd. Gwiazda pojawi się na scenie i zaśpiewa legendarny przebój amerykańskiej artystki, który już kilka lat temu włączyła do swojego repertuaru – You Make Me Feel Like A Natural Woman.

Gdyby chodziło o kogoś innego, produkcja zapewne nie pozwoliłaby na taką gimnastykę z ich programem, ale nie od dziś wiadomo, że Edycie pozwala się na więcej. Nie możemy się już doczekać jej niesamowitego występu.

Zauważyliście tę niebezpieczną wpadkę podczas występu Edyty Górniak? Na zdjęciach widać więcej niż w telewizji!

Przystojny Mateusz stracił głowę dla Edyty Górniak! Za kulisami festiwalu w Sopocie nie odstępował jej na krok!

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!


Aretha Franklin odeszła

Aretha Franklin odeszła

Aretha Franklin jest poważnie chora

Aretha Franklin jest poważnie chora

Aretha Franklin jest poważnie chora

Aretha Franklin jest poważnie chora

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×