Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego dało o sobie znać! Co za kapitalne zdjęcie!

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Pierwsze zdjęcie dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego trafiło do sieci. Sprytnym fanom udało się wykonać zaskakującą fotografię, na którym widać royal baby. Jak wygląda? Internauci oniemieli.

Meghan Markle lada dzień powita na świecie swoje pierwsze dziecko – niektórzy twierdzą, że księżna już urodziła, ale wraz z księciem Harrym chce nacieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. Jej ciąża była sensacją na całym świecie, a fani niecierpliwie wyglądają jakichkolwiek nowin na temat kolejnego royal baby. W międzyczasie wielu z ich przegląda ciążowe zdjęcia Meghan, próbując odgadnąć jakiej płci będzie jej dziecko i sprzeczając się o najpiękniejsze ciążowe stylizacje księżnej. Dzięki tym wnikliwym dyskusjom udało im się odkryć kapitalne ujęcie księżnej.

Jedno z fanowskich kont na Instagramie poświęconych księżnej Sussex i jej mężowi dokopało się do nagrania sprzed paru tygodni, na którym dokładnie widać jak mały książę lub księżniczka… kopie!

Fenomenalne nagranie szybko podbiło sieć i stało się tematem numer jeden. Na krótkim klipie ze zbliżeniem na krągły ciążowy brzuszek Meghan można dostrzec pojawiające się niespodziewanie wybrzuszenie. Obcisła pastelowa sukienka nie ukryła niczego, a ruchy dziecka księżnej widać było jak na dłoni. Fani byli oczarowani tym uroczym obrazkiem, który – choć tak zwyczajny – wielu z nich naprawdę poruszył. Nic dziwnego, skoro przez wiele tygodni przeciwnicy Meghan zarzucali jej, że udaje ciążę. Ten dowód trudno będzie podważyć. 😉

Nagranie możecie zobaczyć na stronie The Sun:

Zobacz: Książę William zdradził księżną Kate?! Romans następcy tronu postawił pałac na nogi! Jest ostry oficjalny komentarz

Zobacz: Meghan Markle odrzuciła pomoc od księżnej Kate. To mogła być ich ostatnia szansa na pogodzenie się

Zobacz: Meghan Markle po porodzie nie pokaże dziecka i złamie królewską tradycję? Do sieci trafił mocny list


The Sun twierdzi, że na zdjęciu widać kopiące dziecko Meghan Markle

The Sun twierdzi, że na zdjęciu widać kopiące dziecko Meghan Markle

Meghan Markle w białej kreacji w Natural History Museum

Meghan Markle w białej kreacji w Natural History Museum

Meghan Markle i książę Harry na kolacji w Rabacie

Meghan Markle i książę Harry na kolacji w Rabacie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×