Szukaj

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego dało o sobie znać! Co za kapitalne zdjęcie!

Pierwsze zdjęcie dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego trafiło do sieci. Sprytnym fanom udało się wykonać zaskakującą fotografię, na którym widać royal baby. Jak wygląda? Internauci oniemieli.
Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego – jak kopie w brzuch?

Meghan Markle lada dzień powita na świecie swoje pierwsze dziecko – niektórzy twierdzą, że księżna już urodziła, ale wraz z księciem Harrym chce nacieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. Jej ciąża była sensacją na całym świecie, a fani niecierpliwie wyglądają jakichkolwiek nowin na temat kolejnego royal baby. W międzyczasie wielu z ich przegląda ciążowe zdjęcia Meghan, próbując odgadnąć jakiej płci będzie jej dziecko i sprzeczając się o najpiękniejsze ciążowe stylizacje księżnej. Dzięki tym wnikliwym dyskusjom udało im się odkryć kapitalne ujęcie księżnej.

Jedno z fanowskich kont na Instagramie poświęconych księżnej Sussex i jej mężowi dokopało się do nagrania sprzed paru tygodni, na którym dokładnie widać jak mały książę lub księżniczka… kopie!

Fenomenalne nagranie szybko podbiło sieć i stało się tematem numer jeden. Na krótkim klipie ze zbliżeniem na krągły ciążowy brzuszek Meghan można dostrzec pojawiające się niespodziewanie wybrzuszenie. Obcisła pastelowa sukienka nie ukryła niczego, a ruchy dziecka księżnej widać było jak na dłoni. Fani byli oczarowani tym uroczym obrazkiem, który – choć tak zwyczajny – wielu z nich naprawdę poruszył. Nic dziwnego, skoro przez wiele tygodni przeciwnicy Meghan zarzucali jej, że udaje ciążę. Ten dowód trudno będzie podważyć. 😉

Nagranie możecie zobaczyć na stronie The Sun:

Zobacz: Książę William zdradził księżną Kate?! Romans następcy tronu postawił pałac na nogi! Jest ostry oficjalny komentarz

Zobacz: Meghan Markle odrzuciła pomoc od księżnej Kate. To mogła być ich ostatnia szansa na pogodzenie się

Zobacz: Meghan Markle po porodzie nie pokaże dziecka i złamie królewską tradycję? Do sieci trafił mocny list


Podoba ci się styl Meghan Markle?

×