Szukaj

Tego jeszcze nie było! Pijane gwiazdy będą uczyć historii, a to wszystko w polskiej telewizji!

W stanie nietrzeźwym zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego, Piotra Cyrwusa i Kasia Kołeczek. Wiedzieli ze są nagrywani?!
Drunk History pijane gwiazdy reality-show

Drunk History pijane gwiazdy reality-show

Reality-show z pijanymi gwiazdami Drunk History

Stacje telewizyjne prześcigają się w propozycjach programów, które przyciągną przed ekrany jak najwięcej widzów. W związku z tym stawiają na sprawdzone formaty, ale również sięgają po ciągle powstające nowe. Kanał Comedy Central postanowił w tym sezonie zaproponować swoim odbiorcom dosyć niezwykły projekt, który realizowany był już realizowany na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

Drunk History – Pół litra historii to nietypowy format polegający na tym, że zaproszone do studia gwiazdy piją drinki przed kamerami; będąc już na lekkim rauszu odtwarzają dzieje państwa i narodu polskiego, a widzowie oglądają ich opowieści w postaci scenek, odegranych przez aktorów w strojach z tamtej epoki. Wszystkie kwestie wypowiadane są przez gwiazdę, a aktorzy naśladują je ruchem ust.

Jak podaje serwis Wirtualne Media w polskiej edycji nietypowego formatu wezmą udział między innymi: znana z Bridget Jones 3 Katarzyna Kołeczek i Bartek Kasprzykowski, a w historycznych inscenizacjach pojawią się m.in. Piotr Cyrwus, Mirosław Baka czy Rafał Mohr.

Premiera już w październiku. My NA PEWNO będziemy oglądać.

Nowy teleturniej w TVP! Hit z Izraela zastąpi “Jaka to melodia”?

Bartek Kasprzykowski - Lifting, konferencja serialu

Bartek Kasprzykowski

Piotr Cyrwus, Katarzyna Kołeczek - Kolędowanie z Polsatem 2016

Piotr Cyrwus, Katarzyna Kołeczek


Drunk History

Drunk History

Bartek Kasprzykowski - Lifting, konferencja serialu

Bartek Kasprzykowski - Lifting, konferencja serialu

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - Rafaello 2017

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski - Rafaello 2017

Dodaj komentarz

 • kaxs pisze:

  No powiem Wam, że beka jest niezła. Uśmialiśmy się 😀 Nie spodziewałam się, że to aż tak dobre będzie 😉

 • bębenKonona pisze:

  super program, dawno się tak dobrze nie bawiłem ;d czekam teraz na kolejny odcinek. i szczerze powiedziawszy to więcej z jednego odcinka wyniosłem niż z historii, mój nauczyciel niestety do najlepszych nie należał.

 • rybitwin pisze:

  Czegoś takie jeszcze nie było w TV, ale fajnie fajnie bo znajac Comedy Central to liczę na niezły fun. Po 22 to ja po treningu jestem, wiec chętnie coś takiego dla relaksu zobaczę, bo czemu nie?

 • izza pisze:

  Groteskowa i przerysowana formuła programów komediowych sprawdza się całkiem nieźle. Nie znam nikogo kto by nie lubił pośmiać się, czy kabaretów. Na pewno zobaczę, ocenię.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×