Dorota Szelągowska egzotyczny urlop zaczęła od drinka z palemką. Później pokazała jeszcze więcej. Co za nogi!

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pochmurną polską jesień spędza na Bali. Ulubienia widzów wybrała się na urlop z przyjaciółką. Pochwaliła się pięknymi zdjęciami z wyspy. Wypoczywa jak prawdziwa gwiazda.

Dorota Szelągowska show-biznes zna od podszewki. Była nastolatką, gdy pierwszy raz stawiła się przed kamerami. Po swoich 18. urodzinach wzięła udział w castingu do programu Rower Błażeja i tym sposobem została jedną z prowadzących magazyn dla młodzieży. Na kilka kolejnych lat związała się z TVP, gdzie przez jakiś czas widzowie mogli ja oglądać między innymi w Pytaniu na śniadanie.

Wyraz swojej artystycznej duszy dała jednak dopiero w momencie, gdy przeniosła się do TVN. Tam zaczęła prowadzić programy wnętrzarskie. Po wielu latach udało jej się połączyć pasję z pracą, a formaty z jej udziałem to prawdziwe hity, które niezmiennie gromadzą miliony widzów przed telewizorami. Sukces, jaki odniosła, sprawił, że w branży ma już ugruntowane miejsce, a także sporą grupę wiernych fanów.

Sympatycy Doroty interesują się oczywiście nie tylko jej karierą, ale też życiem prywatnym. W obu przypadkach sporo się u niej dzieje. Właśnie postanowiła nieco odpocząć od szumu i zgiełku. Pochwaliła się pięknymi zdjęciami z urlopu.

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia z urlopu na Bali

Dorota, chociaż nie może narzekać na sukcesy w pracy, to jak dotąd nie znalazła prawdziwej miłości. Ma już za sobą trzy rozwody. Jej mężami byli kolejno: Paweł Hartlieb, Adam Sztaba i Michał Wawro. Ze związku z tym pierwszym ma syna Antoniego, który ma już 21 lat, z ostatnim – 4-letnią córkę Wandę. W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Dorota zdradziła, że skupia się na celebrowaniu uczucia do samej siebie.

Co będzie i co przyniesie mi los? Zobaczymy, ale wszystko przyjmę z pokorą. Najważniejszą miłość, czyli tę do siebie odzyskałam. Czuje jej moc też od moich dzieci i bliskich i tyle do szczęścia wystarczy – zdradziła w rozmowie z Party.

Jak na razie czas singielki wykorzystuje w pełni. Nie tylko przeszła metamorfozę i zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, ale z przyjaciółką postanowiła wyjechać na niezapomniany urlop. Prezenterka obecnie przebywa na Bali, skąd chwali się niesamowitymi zdjęciami. Do sieci wrzuciła dopiero kilka kadrów, ale już robią wrażenie.

Dorota wypoczywa w pięknym miejscu z prywatnym basenem, a z tarasu rozciąga się niesamowity widok na wsypę. Tuż obok ma piaszczystą plażę z niesamowicie błękitną wodą. Prezenterka w pełni korzysta ze wszystkich uroków tego wyjazdu, a czas zamierza spędzić na przyjemnościach. Pierwszą z nich jest kolorowy drink, a kolejną wypoczywanie na leżaku w bikini. Przy okazji może pochwalić się obłędną figurą.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Dorota Szelągowska na Bali

Dorota Szelągowska na Bali

Dorota Szelągowska na Bali

Dorota Szelągowska na Bali

Dorota Szelągowska na Bali

Dorota Szelągowska na Bali

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×