Dominika Tajner jest już po usunięciu guza z piersi. To jednak nie koniec. Czeka ją kolejna poważna operacja

Dominika Tajner komentuje aferę

Dominika Tajner komentuje aferę

Dominika Tajner kilka dni temu poinformowała fanów o tym, że zmaga się z nowotworem. Gwiazda znalazła się w szpitalu i poddała operacji usunięcia guza z piersi. Teraz czeka ją kolejny poważny zabieg. 

Dominika Tajner ogromną popularność zyskała, wiążąc się z Michałem Wiśniewskim. Została jego czwartą żoną i wydawało się, że wokalista u jej boku w końcu ułoży sobie życie. Tak się jednak nie stało, małżonkowie po 6 latach zdecydowali się na rozwód. Każde z nich po rozstaniu otworzyło serce na nową miłość. Chociaż związek ze starszym o dwie dekady mężczyzną układa się Dominice doskonale, to okazało się, że musi się ona zmierzyć z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Zaledwie kilka dni temu gwiazda, która jest bardzo aktywna w social mediach, zdradziła, że znajduje się w szpitalu. Nie wyjawiła wówczas, co jej dolega i starała się uspokoić swoich fanów. Poinformowała, że jest gotowa do operacji.

Dzień dobry, kochani. Ja już w szpitalu w Katowicach. Nie wspominałam nic wcześniej, ale mówiłam wam, że tamten weekend był dla mnie bardzo ważny. Jestem gotowa do operacji. Trzeba to przeżyć!

Dominika Tajner szykuje się do kolejnej operacji

Dominika będąc już po zabiegu, wyjaśniła, że w jej piersi wykryto dosyć sporego guza. USG wykazało, że zmiana ma aż 3 centymetry i wymaga natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Bez wahania poddała się hospitalizacji. Wiadomo, że jest już po zabiegu. W rozmowie z magazynem Twoje Imperium Tajner wyznała, że na samym początku była w ogromnym szoku. Cały czas bowiem regularnie się bada i nie spodziewała się usłyszeć takiej diagnozy.

Byłam w szoku, nie mogłam uwierzyć. Szczególnie że prowadzę zdrowy styl życia i regularnie wykonuję badania profilaktyczne, bo jestem obciążona genetycznie. Moja mama w przeszłości chorowała na nowotwór. Gdy szok minął, poczułam przerażenie. Na szczęście miałam wokół siebie bliskich ludzi – opowiedziała.

Po badaniach wiadomo, że guz okazał się nie być złośliwy. Operacja na szczęście się udała, a teraz Dominika powoli dochodzi do siebie. W wywiadzie opowiedziała również o tym, że czeka ją kolejna operacja. Szykuje się do rekonstrukcji piersi.

Jestem jeszcze oszołomiona. Przede mną długa rekonwalescencja, a także rekonstrukcja piersi. Ale lekarz prowadzący powiedział, że mogę nadal prowadzić aktywny styl życia. Tego się trzymam!

Dominika jest pełna optymizmu i zdradziła, że głośno mówi o swoim doświadczeniu z uwagi na to, aby podkreślić, jak ważna jest profilaktyka. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie o swojej walce z nowotworem piersi opowiedziała także Dorota Gardias.


Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner o operacji

Dominika Tajner o operacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×