Szukaj

Marcin Meller o kulisach odejścia Magdy Mołek z “Dzień Dobry TVN”. Tego nie było w oświadczeniu

Marcin Meller zrezygnował z prowadzenia Dzień Dobry TVN zaraz po tym, jak swoją decyzję o odejściu ogłosiła Magda Mołek. Zobacz, jaka była motywacja dziennikarza.
Magda Mołek i Marcin Meller

W lipcu gruchnęła sensacyjna informacja dotycząca zmian personalnych w programie Dzień Dobry TVN. Po wakacjach w formacie nie zobaczymy już Magdy Mołek oraz partnerującego jej Marcina Mellera. Gwiazdy w najbliższym czasie planują realizować nowe projekty, o których na razie niewiele wiadomo.

Zobacz: OFICJALNIE: Magda Mołek rezygnuje z prowadzenia “Dzień Dobry TVN”! Gwiazda opublikowała oświadczenie i wyjawiła swoje dalsze plany zawodowe!

W wywiadzie dla Plejady, dziennikarz obszerniej wyjaśnia, jakie były jego motywacje, żeby pójść w ślady Mołek, która pierwsza zrezygnowała z programu. Marcin już raz zrezygnował z prowadzenia Dzień Dobry TVN, ale po jakimś czasie wrócił:

Zrezygnowałem, potem wróciłem i teraz znowu odszedłem. Jako syn dyplomaty powiem tak: rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z „Dzień Dobry TVN” – mówi w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady.

Okazuje się, że dziennikarz zostawia sobie otwarte pole do manewru i nie wyklucza, że może jeszcze raz, kiedyś zasiądzie w fotelach programu śniadaniowego. Odniósł się w rozmowie również do tego, w jaki sposób decyzja Magdy Mołek wpłynęła na jego własną.

Zobacz: Marcin Meller ostro podsumował konflikty w show-biznesie. “Mam trochę niewyparzoną gębę” [WIDEO]

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem – mówi dla portalu – Dalej będę prowadził „Drugie śniadanie mistrzów” w TVN24, w tej kwestii nic się nie zmienia. (…) Zastanawiałem się, co zrobić z tym fantem. „Drugie śniadanie mistrzów” mam w każdą sobotę, a „Dzień Dobry TVN” prowadziłem w co drugi weekend. Decyzja Magdy ułatwiła mi życie. Nie musiałem już kombinować i szukać rozwiązań. Skoro nie będę już w „Dzień Dobry TVN”, to nie muszę już wstawać o szóstej rano, nie mam rozwalonych weekendów i nie będę odsypiał w ciągu dnia. Także, mimo że co sobotę będę w „Drugim śniadaniu mistrzów”, dam radę wszystko ogarnąć i nikt na tym nie straci.

Jak się okazuje, decyzja o odejściu z Dzień Dobry TVN, tkwiła gdzieś w głowie dziennikarza, a rezygnacja Magdy Mołek tylko ją przyspieszyła. Marcina Mellera będziemy jednak ciągle oglądać w każdą sobotę w Drugim śniadaniu mistrzów.

Zobacz: To dlatego Magda Mołek odeszła z “Dzień Dobry TVN”! Do mediów trafiły gorące doniesienia zza kulis!

Magda Mołek, Marcin Meller – Dzień Dobry TVN 2018


Duet prowadzących Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller

Duet prowadzących Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller

Marcin Meller -studio DDTVN

Marcin Meller -studio DDTVN

Marcin Meller- Gwiazdy w studio

Marcin Meller- Gwiazdy w studio "Dzień Dobry TVN"

Marcin Meller -DDTVN

Marcin Meller -DDTVN

Marcin Meller z kim poprowadzi Dzień Dobry Wakacje TVN

Marcin Melle z kim poprowadzi Dzień Dobry Wakacje TVN

Dzień pracy z Marcinem Mellerem aukcja WOŚP 2017

Dzień pracy z Marcinem Mellerem aukcja WOŚP 2017

Marcin Meller na premierze książki

Marcin Meller na premierze książki "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego"

Marcin Meller na Wielkim Meczu TVP vs TVN

Marcin Meller na Wielkim Meczu TVP vs TVN

Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Magda Mołek

Anna Kalczyńska, Marcin Meller, Magda Mołek

Marcin Meller

Fotografia: ONS

Agnieszka Woźniak-Starak powinna dołączyć do grona prowadzących “Dzień Dobry TVN” na stałe?

×