Dorota Wellman zniknęła z dnia na dzień z „DDTVN”. Nawet Marcin Prokop nie wiedział, że dostał nową partnerkę. TVN tłumaczy nagle zmiany

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman nie pojawia się ostatnio w Dzień Dobry TVN, a Marcin Prokop prowadzi śniadaniówkę z innymi partnerkami. Co się dzieje z prezenterką? Jest komentarz stacji.

Marcin Prokop Dorota Wellman to bardzo popularny duet w Dzień Dobry TVNObydwoje słyną z charyzmy i wyjątkowego poczucia humoru. Prezenterka jest tą osobą, która równoważy ognisty temperament partnera. W jednym z wywiadów tak mówiła:

Jak to powiedział kiedyś nasz szef, to ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren, czyli jestem tą osobą, która musi to wszystko rozładować i wszystkie zadziwiające pomysły przekształcić na naszą korzyść. Nie powiem, że żyję w pełnej gotowości, ale wiem, że po nim można się spodziewać wszystkiego — wyznała. I dodała: — My obydwoje nie należymy do normalnych, a ja muszę to czasami tonować. To jak z niegrzecznym dzieckiem, czasami trzeba przytrzymać za rączkę. Ale kocham to Marcina szaleństwo, dzięki temu ten program żyje.

Tuż przed rozpoczęciem jesiennej ramówki stacji, fani nico się zmartwili, bo nie zauważyli wśród prowadzących DDTVN ulubionej pary, ale na szczęście ich obawy, że Prokop i Wellman znikną z anteny, okazały się bezpodstawne. Teraz z kolei niepokoją się o Dorotę, która od jakiegoś nie pojawia się u boku Marcina. Co się dzieje z nią dzieje? Jest komentarz stacji.

Nieobecność Doroty Wellman w Dzień Dobry TVN zaniepokoiła fanów. Komentarz stacji

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden ze stałych duetów śniadaniówki. W czwartek jednak u boku prezentera pojawiła się Anna Kalczyńska, a w piątek Ewa Drzyzga.

Nie uwierzą państwo, co nam się dzisiaj z Marcinem przytrafiło. Przyszliśmy do pracy rano i okazało się, że żadne z nas się nie pomyliło. Tak miało być. Z wielu prowadzących „Dzień dobry TVN” maszyna losująca wybrała właśnie mnie i Marcina — powiedziała Kalczyńska w czwartek.

To sprawiło, że fani zaczęli się niepokoić. Pod koniec wydania prowadzący w odpowiedzi na liczne pytania fanów ujawnili, że zmiana wynika z problemów zdrowotnych Wellman. Oficjalny komentarz stacji pojawił się w Plejadzie:

Dorotę w „Dzień dobry TVN” zobaczymy już podczas kolejnego dyżuru – poinformowała Joanna Górska, rzeczniczka TVN.

Jak widać, nie ma powodów do niepokoju, a Dorota już wkrótce ucieszy fanów swoją obecnością.


Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop Dorota Wellman

Marcin Prokop Dorota Wellman

Dorota Wellman i Marcin Prokop | fot. Instagram.com/_marcinprokop_

Dorota Wellman i Marcin Prokop | fot. Instagram.com/_marcinprokop_

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×