Dakota Johnson wykorzystała George’a Clooneya, a potem spaliła się ze wstydu. Nie wiedziała, jak się zachować

Dakota Johnson i George Clooney

Dakota Johnson i George Clooney

George'a Clooneya nie trzeba nikomu przedstawiać, dlatego też Dakota Johnson postanowiła to wykorzystać. W jakim celu i jak zareagował gwiazdor?  

George Clooney to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych gwiazdorów Hollywood. Przystojniak o niebywałym uroku i talencie ma na swoim koncie wiele ról. Jest też obiektem westchnień pań na całym świecie, które były niepocieszone, kiedy związał swoje życie z piękną Amal Clooney.

Niektórych jednak to nie onieśmiela i wykorzystują jego nazwisko do własnych celów. Tak właśnie zrobiła Dakota Johnson.

George Clooney ofiarą nadużycia

Dzisiaj Dakoty Johnson już nie trzeba przedstawić, zwłaszcza wielbicielom 50 twarzy Greya, gdzie zagrała Anę. Jednak zanim do tego doszło, jak wiele aktorek, mozolnie pracowała na pozycję. To właśnie w tamtym czasie zdarzyło jej się nadużyć nazwiska Clooneya.

Potwierdziła plotki, że kiedyś powoływała się na gwiazdora, żeby zarezerwować stolik w niektórych restauracjach. Podczas swojego występu w The Drew Barrymore Show, powiedziała o swoim dzieciństwie, terapii i nie tylko, a potem wyznała winę:

Czy dokonywałaś rezerwacji w restauracjach na nazwisko George’a Clooney’a, aby uzyskać najlepszy stolik, czy nie? – zapytała prowadząca.

Dakota odpowiedziała ze śmiechem:

Nie chodziło nawet o znalezienie najlepszego stolika, tylko o rezerwację, ale tak, robiłam to.

Okazuje się również, że Johnson poznała George’a i on wiedział, że wykorzystywała jego nazwisko.

Oczywiście nie spotkałam go, a on powiedział:„ Słyszałem o tym, co zrobiłaś ”- wspominała Dakota – A ja na to:„O mój Boże . Ale on nie był zły, podszedł do tego spokojnie – pryznała, że było jej nieco wstyd.

Kim jest Dakota Johnson?

Dakota Johnson urodziła się 4 października 1989 roku jako córka jednej z najbardziej kontrowersyjnych par aktorskich. W latach 70. jej ojciec, Don Johnson, poznał 14-letnią Melanie Griffith, zakochał się i zabrał ją na randkę. Gdy dziewczyna osiągnęła pełnoletność, zaręczyli się i pobrali, aby rozstać się po sześciu miesiącach. Zeszli się w 1989 roku, ponownie wzięli ślub, a kilka miesięcy później na świat przyszła ich córka Dakota.

Jej narodziny nie scementowały burzliwego związku rodziców i po sześciu latach Griffith, zmagająca się od jakiegoś czasu z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, odeszła do Antonio Bandersa. Jej dzieciństwo nie należało do spokojnych.

Dakota Johnson popularność zyskała dzięki roli Anastasi Steele w ekranizacji powieści 50 twarzy Greya. Piękna Amerykanka idealnie wpasowała się w książkową postać skromnej, poszukujące miłości kobiety. Od tamtego czasu jej kariera nabrała tempa. Pojawiły się nowe propozycje zawodowe oraz została twarzą jednego z najpopularniejszych domów mody: Gucci.

Ponownie zrobiło się o niej głośno za sprawą związku z Chrisem Martinem, wokalistą zespołu Coldplay.


Dakota Johnson nie jest w ciąży

Dakota Johnson nie jest w ciąży

Dakota Johnson - LACMA 2018

Dakota Johnson - LACMA 2018

Jamie Dornan i Dakota Johnson – premiera filmu

Jamie Dornan i Dakota Johnson – premiera filmu "Nowe oblicze Greya" w Paryżu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jest szał z jej nowym filmem Our friend. Mimo oglądania „on demand” film bardzo się ogląda a opinie ,np. Rotten tomatoes są na 84% krytycy i 94% widzowie. Go, Dakota, go!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×