Szukaj

Królowa życia z impetem wparowała na spotkanie z Dudą. Można pomyśleć, że była pijana. Wszystko się nagrało

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska wybrała się z wizytą do prezydenta Andrzeja Dudy, czym pochwaliła się na Instagramie. Czy udało im się spotkać? Do sieci wypłynęło nagranie.

Dagmara Kaźmierska spędziła za kratkami czternaście miesięcy. Nie ukrywa, że był to dla niej trudny czas. Celebrytka w programie Kuby Wojewódzkiego zdradziła, że najbardziej doskwierała jej tęsknota za synem, Conanem. Właśnie dlatego nie zamierza powtarzać błędów z przeszłości:

Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Bo gdy masz dobre, fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę. I nagle cię tego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być — komentowała Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska chciała się spotkać z prezydentem

Dagmara Kaźmierska już dawno zostawiła dawne życie za sobą. Aktualnie jest jedną z głównych gwiazd programu Królowe życia, dzięki czemu zyskała mnóstwo fanów. Jej barwną codzienność śledzą nie tylko na szklanym ekranie, ale także w social mediach, gdzie celebrytka regularnie udostępnia nowe posty.

Tak jak w środę, gdy pochwaliła się nagraniem sprzed posiadłości Andrzeja Dudy, które pochodzi z jednego z odcinków Królowych życia. Gdy prezydent odpoczywał podczas wakacji w Juracie, celebrytka chciała mu złożyć wizytę. Powodem był fakt, że ze względu na bezpieczeństwo, został zagłuszony sygnał sieci komórkowych.

Brak korzystania z telefonu w pełni poirytował Dagmarę. Postanowiła osobiście wybrać się do prezydenta, by wyjaśnić z nim tę sprawę. Podjechała pod bramę letniej rezydencji Andrzeja Dudy i poprosiła strażnika o wpuszczenie na teren posiadłości. Gdy mężczyzna zapytał, czy była umówiona, odparła:

Nie no pan mnie zapowie.

To nie przekonało ochroniarza. Poprosił ją o opuszczenie terenu, co nie spodobało się Dagmarze. Krzyknęła do wojskowego:

Ja nie jestem pijana.

Gdy kolejny raz usłyszała odmowę, w odpowiedzi zdradziła powód swojej wizyty:

Jeżeli pani chce się z nim spotkać, proszę się kontaktować przez rzecznika prasowego — mówił strażnik.

Chcieliśmy pogadać, internet załatwić. Czyli to nie jest tak łatwo się dostać? Przecież to nasz prezydent

To jednak na niewiele się zdało. Dagmara Kaźmierska nie została wpuszczona na spotkanie z Andrzejem Dudą.

Oglądaliście ten odcinek?


Dagmara Kaźmierska z wizytą u prezydenta

Dagmara Kaźmierska z wizytą u prezydenta

Dagmara Kaźmierska z wizytą u prezydenta

Dagmara Kaźmierska z wizytą u prezydenta

Dagmara Kaźmierska z wizytą u prezydenta

Dagmara Kaźmierska z wizytą u prezydenta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×