NewsyConan Kaźmierski jako noworodek. "Królowa życia" pokazała zdjęcie z młodości

Conan Kaźmierski jako noworodek. "Królowa życia" pokazała zdjęcie z młodości

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski
24.11.2023 10:42

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w show "Królowe życia" dołączyła do grona krajowych celebrytek. Fanom nie przeszkadza nawet fakt, że została skazana między innymi za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Oczkiem w głowie Dagmary jest syn, Conan Kaźmierski. W najnowszej relacji możemy zobaczyć, jak oboje wyglądali przed laty.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości. Conan Kaźmierski jako noworodek

Dagmara Kaźmierska na swoim profilu na Instagramie podzieliła się archiwalnym zdjęciem. Widzimy na nim o wiele młodszą celebrytkę, która tuli w ramionach malutkiego synka. Gwiazda TTV w ciemnych włosach jest niemal nie do poznania. Porównując fotografię do obecnych zdjęć Dagmary i Conana wyraźnie widać, że dzielą je ponad dwie dekady. Relacja "królowej życia" i jej pociechy jest powszechnie znana, wielokrotnie nie szczędzili sobie czułych gestów w mediach społecznościowych.

Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska podbijają media społecznościowe

Conan Kaźmierski dzięki sławnej mamie sam zyskał rozpoznawalność. Dziś bryluje w mediach społecznościowych, chwaląc się między innymi studiami medycznymi, ale także złotą biżuterią i spotkaniem ze znajomymi. Ostatnio postanowił wykorzystać rozgłos w słusznej sprawie i zaangażował się w poszukiwania zaginionego mężczyzny. Dumna mama wielokrotnie podkreślała, że wspiera syna i jest zachwycona faktem, że chce związać karierę z ratowaniem ludzkiego zdrowia i życia.

Dagmara Kaźmierska - nowy program
Dagmara Kaźmierska - nowy program
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Conan Kaźmierski w złocie. Fan wbił mu szpilę (fot. Instagram)
Conan Kaźmierski w złocie. Fan wbił mu szpilę (fot. Instagram)
Conan Kaźmierski z Ewą
Conan Kaźmierski z Ewą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także