Rozjuszona Dagmara Kaźmierska grozi konkurencji: „Puszczę was z torbami”. Poleciały wulgaryzmy

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska prowadzi butik w Kudowie-Zdroju. Zwróciła się do konkurencji i zarzuciła nieuczciwość. Podkreśliła, że nie będzie oszczędzać środków, by ją wyeliminować. Nie przebierała w słowach.

Dagmara Kaźmierska jest bezsprzecznie jedną z barwniejszych gwiazd Królowych życia. Udział w programie przyniósł celebrytce niesamowitą popularność. Fani z niecierpliwością czekają na nowe odcinki show z jej udziałem, śledzą konta w social mediach, a także obserwują wywiady, których udziela.

W jednym z nich zdradziła, że coraz poważniej myśli nad przeprowadzką do Egiptu. Stanie się to w momencie, w którym jej przygoda z telewizją dobiegnie końca:

Będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć – komentowała w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda już ma plan, jak zabezpieczyć swoje finanse. Rozkręca nowy biznes, który może być bardzo dochodowy.

Dagmara Kaźmierska ostrzega konkurencję

Kaźmierska na co dzień jest właścicielką butiku w Kudowie-Zdroju. Od pewnego czasu prowadzi transmisje na żywo na Facebooku, w których trakcie sprzedaje ubrania. To nie podoba się niektórym paniom, które także prowadzą sklepy z odzieżą. By wyeliminować konkurencję, zaczęły podkopywać reputację Królowej Życia i publikują niekorzystne komentarze na jej temat.

Dagmara Kaźmierska nie pozostawiła tego bez reakcji. Podczas jednej transmisji przyznała, że na złość innym właścicielkom lokali, może obniżyć ceny produktów:

„W tamtym butiku kupiłam za tyle i tyle i tyle. Czy pani się dostosuje mi do tej ceny, czy pani mi obniży”? Dziewczyny ja wam obniżę. Chu*, ja z głodu nie zdechnę, naprawdę. Ale robię to teraz po złości tym innym paniom, a jak się wku*wię, to jeszcze będę tak robiła: wy, lajwiary, te inne, bo ja z was zaczęłam najpóźniej, a wy cały czas mnie ku*wa podgryzacie. Pamiętajcie, że mnie stać na to, żebym ja oddała towar, taniej nawet niż kupuję. Albo za tę samą cenę.

Zwróciła się do osób, które szargają jej dobre imię. Powiedziała, że jest gotowa wytoczyć najcięższe działa w ich kierunku:

Wy się pilnujcie, wszystkie wy co robicie live’y i chu*owo o mnie gadacie. Jeszcze raz przyśle mi ktoś screena, to zobaczycie, co ja zrobię. Jak coś będzie kosztowało 100 euro, to dam po 400 złotych. Nie tak jak wy, po 1500, albo po 1200. Dam po 400 złotych, albo dam po 460, albo dam po 500, tyle, co chodzi kurs, albo tyle, co ja płacę pośrednikom i zobaczycie, jak was uwalę.

Dagmara Kaźmierska dodała, że wystarczy jeden niewłaściwy screen i ruszy do ataku:

Tak was przegłodzę, pół roku, rok, bo mnie na to stać, was nie. Także się pilnujcie dziewczyny. Te wszystkie panie, które źle o mnie gadają na live’ach. Pamiętajcie, jednego screena dostanę, to się tak zawezmę na czyjś butik, że go puszczę z torbami. Zobaczycie.

@djrafi.music

Dagmara ustawia plotkary 😁 #dagmarakazimierska #krolowezycia #butik #smieszne #cool #plotkary @kamilrbd

♬ dźwięk oryginalny – djrafi.music

Myślicie, że Dagmara Kaźmierska wprowadzi swoje metody w życie?


Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Czego słucha Dagmara Kaźmierska?

Czego słucha Dagmara Kaźmierska?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zwykła baba obwieszona złotem ,ciekawe czy kupiła złoto za kasę ,która zarabiała w swoim panie ?????A raczej burdelu za prowadzenie go spędziła Rok i 4 miesiące w Więzieniu i tak mało tam spędziła Pan Bóg i tak ja ukaral tym wypadkiem ,że ledwo przeżyła.Niech popatrzy na siebie i zacznie żyć jak normalni ludzie ,a nie udawać Damy

 • Gość pisze:

  Zapomniała jak siedziała w więzieniu ,i nie była taka wyszczekana.Zarobila trochę kasy i myśli ,że wszystko jej wolno.Paskudna baba ,lansuje się przez TVN i wielka królawa rżnie .Jest wulgarna i już TVN już ją zdejmuje ,bo ludzia się znudziło oglądać Kryminalistka.Pozatym nawet nie nauczyła swojego Conanka Szacunku do siebie i innych ,jak on się do niej odzywa i jak ją traktuje .Mam syna i nigdy tak się do mnie nie m

 • Gośćlola pisze:

  Piękna kobieta i mądra nie jest zazdrosna pusta lala wie co robi nie samowicie wrażliwa ma dobre serducho pomaga biednym i słabszym w biedzie i to jest piekne.Pozdrawiam Panią Dagmara 💗💗💗

 • Aleksandra pisze:

  Dagmara ma rację, obejrzyjcie jej liva, inne szafiarki piszą po livie do kobiet, które coś zamówiły u Dagmary i proponują zakup u siebie, niby po niższej cenie, takie zachowanie to jest chamstwo. Popieram Dagmarę.

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie to jest chamska niewyuczona z kapleksami baba

 • Marzena pisze:

  Pani Dagmaro tak trzymac jest Pani normalna kobieta prosze podac mi namiary na siebie chce zamowic pani rzeczy pozdrawiam

 • Gość pisze:

  A co prowadzi pani butik 😄

 • Gość pisze:

  Pani Dagmaro tak trzymaj, 🥰tępić plotki na każdym kroku niech się zajmą swoją d…….ą

 • Gość pisze:

  Lepiej nie odgryzac się publicznie

 • Gość pisze:

  Brawo p.Dagmaro

 • Gość pisze:

  Ordynarna baba i ludzie ją uwielbiają za co? Używa takiego wrednego języka i używa pogróżek dla mnie to dno

 • Gość Grażyna Swietochowska pisze:

  Ludzie z zazdrości dostają kota. Walczyć bo wleza na głowę i pożrą… Pani Dagmara ma rację! Potwierdzam niestety tragicznymi wydarzeniami z mojego życia…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×