Dagmara Kaźmierska nie boi się inflacji. Jest gotowa zarabiać fizycznie. Po takiej deklaracji pracodawcy będą do niej walić drzwiami i oknami

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska nie boi się kryzysu gospodarczego. Zdradziła, czym się zajmie, gdy będzie do tego zmuszona. Mocne słowa!

Dagmara Kaźmierska, zanim weszła do show-biznesu jako uczestniczka Królowych życia, parała się działalnością przestępczą. Za sutenerstwo trafiła do więzienia. Jeszcze wcześniej, gdy pracowała w Niemczech, dostała propozycję pracy jako… ubrana w „lateks” domina, czyli prostytutka, zajmująca się praktykami seksualnymi w typie BDSM.

Nawet nie miałam pojęcia, co to jest ta domina. Kojarzyło mi się to z arlekinem, colombiną, jakąś czarno-białą postacią z komedii dell’arte. Wytłumaczyła mi. Powiedziała, że nauczyłaby mnie sado-maso, chodziłabym przebrana w lateksy, faceci nie widzieliby nawet mojej twarzy. To specyficzni klienci, lubią bicie, przypalanie – wspominała w pierwszej części swojej autobiografii.

Polka oczywiście nie skorzystała z oferty, choć wiązały się z nią wysokie zarobki. Dziś para się ona biznesem. W Egipcie wynajmuje jacht turystom. Ponadto ma własny butik i czerpie tantiemy ze sprzedaży książek. Reporterka Faktu w trakcie premiery tej pozycji zapytała ją o to, czy mocno odczuwa skutki inflacji, która w październiku tego roku wyniosła już 17,9 proc.

Dagmara Kaźmierska o pracy na czas kryzysu

Rozmówczyni gazety powiedziała, że nie boi się kryzysu.

Ja nie płaczę. Nigdy nie płaczę. A co będę płakać… takie czasy. Trzeba czekać na lepsze i modlić się, żeby nie były gorsze. Nie tylko my płaczemy, cały świat jest w kryzysie. Nie jesteśmy w tym temacie jakoś szczególnie poszkodowanymi. Trzeba sobie jakoś radzić – wyznała.

Dodała, że jeśli będzie przyparta do muru, nie widzi problemu w tym, by pracować fizycznie. Zakasa rękawy i… pójdzie kopać rowy.

Gwiazdy płaczą, Kaźmierska nie płacze, nie narzeka. Kaźmierska daje sobie radę. Będzie trzeba, pójdę kopać rowy, nie ma problemu – podsumowała ten wątek.

Zaniepokojonych fanów uspokajamy: zaradna influencerka z pewnością nigdy nie znajdzie się w takiej sytuacji, która wymagałaby od niej aż takich poświęceń!


Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska i Tajemniczy Mariano - pierwszy taniec

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Dagmara Kaźmierska na premierze nowej książki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×