Szukaj

Opalona Dagmara Kaźmierska pozdrawia z Grecji! Scena z hotelu jest już hitem sieci [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska ostatnie dni spędziła w Grecji na wakacjach, podczas których doszło do zabawnej sytuacji w hotelu. Gwiazda programu Królowe życia przesłała pozdrowienia z południa Europy.
Dagmara Kaźmierska w Grecji, Królowe życia

Dagmara Kaźmierska zanim została gwiazdą była właścicielką znanej w swoich rodzinnych stronach agencji towarzyskiej. W 2009 roku została zatrzymana na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Postawione jej zarzuty brzmiały bardzo poważnie: stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Popularność jaką wówczas zyskała przekuła w sukces. Obecnie jest największą gwiazdą hitowego programu TTV – Królowe życia. W przygodach telewizyjnych towarzyszy jej partner Jacek oraz syn Conan. Osobowość i urodę celebrytki docenili nie tylko widzowie i producenci show, ale też sam Patryk Vega, który obsadził ją w swoim filmie Kobiety Mafii 2.

Dagmara jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dla których aktywnie prowadzi profil na Instagramie. To właśnie tam publikuje zdjęcia z wielu ważnych dla niej momentów. Ostatnio pokazała, jak wypoczywa w Grecji ze swoim Jackiem. Tradycyjnie ulubienica widzów wygląda luksusowo i jest pięknie opalona. Dodatkową atrakcją nagrania jest fakt, że Dagmara mówi po grecku:

Chociaż na nagraniu z pozdrowieniami dla internautów wyglądają bosko, za kulisami doszło do kilku spięć, które mieli okazję zobaczyć widzowie programu Królowe życia. Nie zabrakło też zabawnych momentów, takich jak ten:

Z nimi nie da się nudzić 🙂

Zobacz: Zmysłowa Dagmara Kaźmierska dyktuje najmodniejsze trendy nadchodzącego lata! Jej szałowe okulary to prawdziwy HIT sezonu!

Zobacz: Syn Dagmary Kaźmierskiej zmienił się prawdziwego przystojniaka! Conan pozbył się pryszczy i ostro przypakował!

Zobacz: Co za przepych! Dagmara z “Królowych życia” pochwaliła się luksusowym mieszkaniem! Oto jej pałac!


Dagmara Kaźmierska w złotych okularach

Dagmara Kaźmierska w złotych okularach

Dagmara zdradziła swoją dietę

Dagmara zdradziła swoją dietę

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana

Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana

×