NewsyDagmara Kaźmierska chce wrócić na salony. Ma naprawdę nietypowy pomysł

Dagmara Kaźmierska chce wrócić na salony. Ma naprawdę nietypowy pomysł

"Królowa życia" ma pomysł jak wrócić na salony
"Królowa życia" ma pomysł jak wrócić na salony
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

17.05.2024 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska zniknęła z mediów po odejściu z "Tańca z Gwiazdami". "Królowa życia" myśli jednak o tym, żeby wrócić na salony. I podobno ma już plan, jak to zrobić.

Dagmara Kaźmierska znajduje się obecnie w najtrudniejszym momencie swojej kariery. Portal Goniec.pl dotarł do jednej z kobiet, która miała być ofiarą "królowej życia", gdy ta prowadziła agencję towarzyską i po wypuszczeniu materiału wizerunek celebrytki legł w gruzach. Gdy kolejne materiały z jej przeszłości zaczęły wypływać do mediów - ku uciesze telewidzów - stacje, który pracowała, zaczęły się od niej odcinać. Tym samym Dagmara straciła swoją pozycję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska chce wrócić na salony

Wszystko jednak wskazuje na to, że "królowa życia" nie pogodziła się ze swoją banicją i ma nadzieję, że jeszcze uda się jej wrócić na salony. Według informacji, które pozyskał portal Shownews.pl upadła celebrytka ma nawet plan, którym ponownie wkupiłaby się w łaski zarówno producentów telewizyjnych, jak i fanów.

Jak na razie celebrytka wydała na Instagramie oświadczenie, z którego wynika, że wyjechała z Polski i przebywa w Egipcie.

Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w mediach jako Królowa, a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić.

- napisała "królowa życia" na swoim Instagramie.

Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie
Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie© Instagram.com

Tajemniczy plan Dagmary Kaźmierskiej

Jak dowiedział się serwis celebrytka pracuje obecnie ze sztabem specjalistów i bierze pod uwagę... zorganizowanie akcji charytatywnej! Więcej na ten temat powiedział tajemniczy informator z jej otoczenia.

Nadal przesiaduje ponoć w Egipcie, gdzie planuje ze swoimi doradcami, jak odbudować zszargany wizerunek. Pod uwagę brana jest ponoć akcja charytatywna, choć znaliśmy już takich, którzy grzechy przeszłości próbowali przypudrować Bogu ducha winnymi potrzebującymi. Na poważnie zastanawia się, co dobrego może uczynić, by choć trochę odkupić swoje winy. Polubiła swoje medialne życie i swoich fanów

Chcielibyście, żeby Dagmara wróciła na salony? Myślicie, że odbudowywanie wizerunku za pomocą akcji charytatywnej to dobry pomysł?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także