Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!
Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy....

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie
Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała tak ślicznie

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem. Dawno nie wyglądała...

Paparazzi dorwali Martę Kaczyńską z mężem i synem....

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!
Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym...

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Sukcesy sukcesami, ale co z tą miłością? Margaret w końcu wyjawiła, czy się z kimś spotyka!

Margaret o związkach, czy ma chłopaka?Margaret o związkach

Margaret z pewnością nie ma szczęścia w miłości. W ciągu ostatnich dwóch lat przeżyła aż cztery nieudane związki, tak przynajmniej twierdzi kolorowa prasa. Czy teraz los się do niej uśmiechnął? Takie można mieć wrażenie, zwłaszcza po najnowszym wywiadzie, który artystka udzieliła portalowi Gala.pl.

Piosenkarka zapytana o to, czy z kimś się obecnie spotyka, stwierdziła że w jej życiu „mężczyźni pojawiają się i znikają„. Na ten temat woli jednak głośno nie mówić, ponieważ szybko podchwytują portale plotkarskie:

To jest o tyle trudne, że jak np. idę na pierwszą randkę i już mam na drugi dzień całą fotorelację. I wtedy mama do mnie dzwoni i mówi: „O widziałam, że byłaś na randce”, a ja może nie chcę iść z tą osobą na kolejną, ale zdjęcia są, że mam już chłopaka. Później okazuje się, że za tydzień lub dwa tygodnie idę z kimś innym na pierwszą randkę i mam kolejne zdjęcie (…). Wiesz, jestem dziewczyną, która ma 27 lat i lubię spędzić po prostu z kimś czas i to jest po prostu ciężkie, ale jest całkiem fajnie.

Czy oznacza to, że gwiazda się zakochała? Być może, chociaż na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie jeszcze poczekać. Warto dodać, że piosenkarka w ostatnich latach dorosła i z chłopczycy przeobraziła się w kobietę:

Ja późno odnalazłam swoją kobiecość. Cały czas się jej przyglądam. Jestem nią onieśmielona i często zawstydzona. Długo byłam chłopczycą albo po prostu dzielnicowym dziwakiem. Odpowiadało mi to, że nie musiałam się z mojego dziwactwa tłumaczyć. Każdy przyjmował za pewnik, że tak jest, i już.

Trzymamy kciuki, żeby odnalazła wreszcie szczęście.

Co Margaret ma na głowie? Takich loków nie ma nawet Shakira! Paparazzi ledwo zmieścili je w kadrze

Margaret w Szwecji jest już wielką gwiazdą. Właśnie wystąpiła na słynnym festiwalu największej stacji telewizyjnej [WIDEO]

Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak połączyły siły! Gwiazdy promują wspólny projekt i wyglądają jak marzenie!Lubisz styl ubierania Margaret?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×