Cleo wreszcie została usidlona! Tabloid ujawnił, z kim spotyka się śliczna gwiazda

Cleo chłopak

Cleo chłopak

Czy Cleo ma chłopaka?

Wygląda na to, że męska część fanów Cleo w ciągu najbliższych dni nie będzie w najlepszym nastroju. Powabna Słowianka Donatana oficjalnie jest bowiem wyłączona z rynku gwiazd „do wzięcia”. Od kiedy zadebiutowała ze słynnym producentem w hitowym My Słowianie minęło już trochę czasu, a jej popularność i rzecze wielbicieli powiększają się każdego dnia. Zawodowo osiągnęła już naprawdę bardzo wiele, przyszedł więc czas na uporządkowanie życia prywatnego.

Jak donosi jeden z tabloidów, śliczna gwiazda została usidlona! Zakochała się w zupełnie niespodziewanym momencie, w dodatku w kimś, kto nie jest z show-biznesu, co może stanowić przyjemną odmianę od znanych i lubianych przystojniaków. Jak wyjawia gazeta, partner artystki jest od niej starszy, pracuje jako architekt krajobrazu i nie ma pojęcia o tym, co wyprawia się w branży rozrywkowej:

Spotyka się ze starszym brunetem, który jest całkowicie spoza show-biznesu. Zajmuje się architekturą krajobrazu i w ogóle nie zna świata celebrytów i gwiazd, co Cleo jest bardzo na rękę. Całkowicie straciła dla niego głowę. Przez jej napięty grafik widują się dość rzadko, ale Cleo chce trochę zwolnić tempo pracy – wyjawia informator Faktu.

Komu jak komu, ale jej zdecydowanie się należało. Miejmy nadzieję, że niedługo pochwali się swoim partnerem. 😉

Cleo dorzuciła do pieca i nagrała hit na Mundial 2018! Przy tej piosence chowają się wszystkie inne! [WIDEO]

Cleo nie wytrzymała i wzięła w obronę Donatana! Edyta Górniak nie będzie zadowolona z jej komentarza

Edyta Górniak ZMIAŻDŻYŁA Donatana! Dostało się też Cleo! To koniec ich współpracy


mecz6

Cleo – mecz Polska-Senegal

cleor
Piosenka Cleo na Mundial 2018

Piosenka Cleo na Mundial 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×