Szukaj

Agnieszka Hyży dostała nowy program w Polsacie. Szykuje się hit nadchodzących miesięcy

Agnieszka Hyży dostała nowy program, który będzie emitowany w telewizji Polsat. W jakiej roli wystąpi i co będzie jej zadaniem?
Agnieszka Hyży - nowy program w Polsacie

Agnieszka Hyży - nowy program w Polsacie

Agnieszka Hyży, to jedna z gwiazd telewizji Polsat. Okazuje się, że jej kariera będzie miała szansę się jeszcze bardziej rozwinąć. Wkrótce ruszy program Cztery wesela, którego gwiazda została ambasadorką. Na czym polega nowe telewizyjne show i jaka dokładnie rola przypadnie żonie Grzegorza Hyżego?

Agnieszka Hyży w programie Cztery wesela. W jakiej roli wystąpi?

Jak informują Wirtualne media, program na antenie telewizorów pojawi się już od czwartku, 2 stycznia i będzie emitowany raz w tygodniu o godzinie 20:05. Wówczas widzowie poznają cztery panie, które zapraszają się wzajemnie na swoje wesela.

Nie są tylko gośćmi, ale także jurorkami, które zwracają uwagę na detale, takie jak m.in. miejsce, wystrój, czy atmosfera wydarzenia, za które przyznają punkty w skali od 1-10. Ta, która pozytywnych ocen zdobędzie najwięcej, ma szansę wygrać czek w wysokości 25 tysięcy złotych.

Jaką rolę w tym wszystkim będzie odgrywać Agnieszka Hyży? Okazuje się, że sporą:

Jej rolą w programie jest podsumowanie każdego odcinka, a także spotkania z widzami na live-czacie na profilu Polsatu na Facebooku, gdzie ambasadorka będzie na żywo komentować i odpowiadać na pytania fanów – informują Wirtualne media. 

Agnieszka Hyży - Przepis na ślub, konferencja promująca

Agnieszka Hyży – Przepis na ślub

Nie da się ukryć, że gwiazda w tematach związanych ze ślubem ma sporo do powiedzenia. Prowadziła kanał na YouTube Przepis na ślub, gdzie podpowiadała paniom młodym, jak przygotować się do jednego z ważniejszych dni w ich życiu. U jej boku pojawiali się eksperci, którzy rozwiewali wszelkie wątpliwości.

Zobacz: Agnieszka Hyży pokazała córkę w świątecznej sesji! Marta to już duża dziewczynka


Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyzy - Mister Supranational 2019

Agnieszka Hyzy - Mister Supranational 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×