Szukaj

Agnieszka Hyży zostałą twarzą nowej telewizji! Właśnie ruszył jej program! [WIDEO]

Agnieszka Hyży Przepis na ślub program

Telewizja ślubna Agnieszki Hyży

Każda młoda para przed ślubem musi odpowiedzieć sobie na dziesiątki pytań. Jaką suknię wybrać? Gdzie najlepiej urządzić wesele? W jaki sposób się uczesać? Dylematy, które dotykają przede wszystkim pań, już wkrótce pomoże rozwikłać Agnieszka Hyży. Dziennikarka wystartowała dzisiaj z własną telewizją internetową Przepis na ślub.

Nie da się ukryć, że ślub i wesele to wyjątkowe dni w życiu każdej pary. To właśnie wtedy zakochani podejmują najważniejszą decyzję dotyczącą ich wspólnej przyszłości:

Ślub i wesele to absolutny przełom w naszym życiu. Panna młoda jest gwiazdą, chce czuć się jak gwiazda i chce wyglądać jak gwiazda – przyznała Agnieszka Hyży.

Podobno świeżo upieczone narzeczone pierwszych weselnych inspiracji szukają do sześciu godzin po zaręczynach. Teraz będą mogły je znaleźć także w internetowej telewizji.

Hyży w tematykę weselną przyszłe panny młode nie będzie wprowadzać jednak sama:

Cudowni eksperci, którzy będą robili wszystko, by nasze polskie panny młode wiedziały co jest modnego i jak ten dzień przeżyć najlepiej – podkreśla dziennikarka.

Z pewnością czegoś takiego na polskim rynku jeszcze nie było:

To jest tak naprawdę nowy projekt, za którym będzie się kryło bardzo dużo różnych innych wydarzeń, a cały czas wszystko w jednym duchu. Chcemy absolutnie odczarować to myślenie o polskim weselu. Chcemy być najlepsi na rynku.

Przy okazji uspokajamy wszystkich fanów Agnieszki – prezenterkę wciąż będzie można oglądać w formatach telewizji Polsat i Polsat Café.

Grzegorz Hyży za chwilę podbije całą Europę! Już wiemy, czy wystąpi na Eurowizji! [WIDEO]

Bolesny cios dla sióstr Godlewskich! Nie podniosą się po tym, co powiedziała Agnieszka Hyży! [WIDEO]

Gwiazdy w sklepie z zabawkami: Kasia Cichopek, Anna Wendzikowska, Agnieszka Hyży, Małgorzata Rozenek [ZDJĘCIA]


×