Czesław Mozil z piękną żoną na bankiecie. Ma figurę jak modelka i urodę bogini

Czesław Mozil z żoną

Czesław Mozil z żoną

Czesław Mozil pokazał swoją żonę, Dorotę Zielińską. Para pojawiła się na otwarciu kliniki dentystycznej i nie odmówiła sobie wspólnego pozowania do zdjęć. Przypominamy, jak się poznali i kiedy wzięli ślub.

Zanim Czesław Mozil wziął ślub z Dorotą Zielińską, nie miał oporów by dzielić się swoim prywatnym życiem w serwisach społecznościowych. W jego biografii można przeczytać wiele pikantnych historii. Wokalista słynął z romansów. Związany był m.in. z aktorką Anną Cieślak. Jak pisze w swojej książce, miał taki moment w życiu, że przez jego mieszkanie przewijały się dziesiątki kobiet. Wielu z nich już nawet nie pamięta.

Na radykalną zmianę życia Czesław Mozil zdecydował się dzięki swojej żonie, projektantce mody – Dorocie Zielińskiej. Zaraz po ślubie zniknął z warszawskich salonów, a na jego Instagramie czy Facebooku próżno szukać prywatnych postów. Ale oczywiście zdarzają się wyjątki.

Dorota Zielińska – jak wygląda żona Czesława Mozila?

Ostatnio Czesław na Instagramie pochwalił się wizytą w klinice dentystycznej swojego kuzyna. A przy okazji pokazał tak długo skrywaną przed światem żonę, Dorotę.

Wielka DUMA! Mój kuzyn, światowej sławy stomatolog @maciejzarow obchodził wczoraj dwudziestolecie założenia swojej kliniki Dentist w @krakowcityguide. Maciej, idziesz jak burza! Wspieram, popieram, rekomenduję i udostępniam. Wszystkiego dobrego! – napisał podekscytowany Czesław.

Czesław Mozil z żoną

Czesław Mozil z żoną

Jak Czesław Mozil poznał swoją żonę?

Tak jak zwykle to bywa w show-biznesie, para poznała się w pracy.

Przyjaźń zaczęła się, kiedy poproszono mnie, abym została stylistką Czesława w „X Factor”. Zaczęliśmy się częściej spotykać. I bardziej intensywnie. Byłam z nim na planie, w garderobie. Dbałam, żeby czuł się dobrze – opowiadała Dorota w „Vive!”.

Po tym spotkaniu para postanowiła, że będą razem projektować ubrania dla dzieci. Jednak podczas projektowania ciuszków, zaprojektowali też wspólną przyszłość:

Cztery lata temu, po naszej drugiej wycieczce, zaczęło dziać się coś dziwnego. Wcześniej rozmawiało nam się świetnie, nagle zaczęliśmy się krępować. To była wręcz fizyczna reakcja – mówił Mozil.

Ślub wzięli 17 grudnia 2016 roku w Warszawie:

Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jak ktoś chce wiedzieć, jak zrobić wesele bez zadłużania się, niech pisze do mnie. Jestem ekspertem. Fotograf nie wiedział o tym, że to jest nasze wesele – zdradził Czesław w programie internetowym „Duży w Maluchu”.

Wciąż wyglądają na zakochanych. I oby tak dalej!

Zobacz także: Czesław Mozil z piękną żoną przenieśli się w czasie w „The story of my life”


Czesław Mozil z żoną Dorotą

Czesław Mozil z żoną Dorotą

Czesław Mozil z żoną

Czesław Mozil z żoną

Czesław Mozil z żoną Dorotą

Czesław Mozil z żoną Dorotą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×