Szukaj

Potwornie wstydliwy sekret Antka Królikowskiego właśnie ujrzał światło dzienne. Dla zawodowego aktora to prawdziwy problem!

Antek Królikowski nie potrafi śpiewać

Antek Królikowski nie potrafi śpiewać

Antek Królikowski nie potrafi śpiewa

Wygląda na to, że plotki o Antku Królikowskim wcielającym się w Zenka Martyniuka ostatecznie nie były tylko głupim żartem, który ktoś chciał wykręcić ukochanemu Julii Wieniawy. Antek rzeczywiście zagra „króla disco-polo”, a prace na planie podobno już ruszyły. Jak donosi Fakt, przy okazji na jaw wyszedł wstydliwy sekret Antka. Co ukrywał?

Nie jest tajemnicą, że aktor musi być wszechstronny, utalentowany w różnych kierunkach i najlepiej gotów pozyskiwać nowe zestawy umiejętności. Tom Cruise do tej pory wyręcza kaskaderów w większości niebezpiecznych scen, w których bierze udział, Ryan Gosling dla La La Landu nauczył się grać na pianinie… Niestety tego, czego nie potrafi Antek, czasem po prostu nie sposób się nauczyć. A chodzi oczywiście o śpiew!

Zenek Martyniuk broni Antka Królikowskiego

Według Faktu, Królikowski kompletnie nie potrafi zrobić użytku ze swojego głosu w kwestiach śpiewania, choć muzykę lubi i jest muzykalny. W jego obronie miał ponoć stanąć sam Zenek:

Antek jest muzykalny, ale nie chciałbym, żeby mnie naśladował, bo wtedy efekt może wyjść komiczny, a postać przerysowana. Sam służę wszystkimi aranżami oraz radą za każdym razem, kiedy to tylko będzie konieczne, bo zarówno mnie, jak i produkcji zależy, żeby wszystko było realne.

Produkcja rozgląda się za dublerem i zastanawia się, kto mógłby podłożyć głos i wyratować Antka z opresji, ale jak donosi Fakt, Martyniuk ma w aktora sporo wiary:

Śpiewaliśmy trochę w garderobie. Znał moje piosenki i z tego, co wiem, disco polo nie jest mu obce, więc jak dobrze przygotuje się do roli, to da sobie radę. – mówi z nadzieją Zenek

Myślicie, że Antkowi uda się nauczyć śpiewać pod okiem Martyniuka?

Gwiazdy „Diagnozy” na specjalnej konferencji prasowej: Maciej Zakościelny, Antek Królikowski, Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Michał Czernecki

Antek Królikowski o Julii Wieniawie! Czy jest jego największym krytykiem? [WIDEO]

Julia Wieniawa w sexy szortach na obiedzie z rodzicami Antka Królikowskiego. Wszyscy patrzyli tylko na nią!


Antek królikowski - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Antek królikowski - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Antek Królikowski - Narodowe Czytanie 2018. „Przedwiośnie” w Ogrodzie Saskim w Warszawie

Antek Królikowski - Narodowe Czytanie 2018. „Przedwiośnie” w Ogrodzie Saskim w Warszawie

Antek Królikowski – Dywizjon 303, premiera filmu

Antek Królikowski – Dywizjon 303, premiera filmu

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×