Cristiano Ronaldo w żałobie. Pożegnał bardzo bliską osobę. Jego wpis porusza do łez

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo jest w żałobie. W nowym wpisie na Instagramie pożegnał bardzo bliską osobę. Jego słowa poruszają do łez.

Cristiano Ronaldo od wielu lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Jest w imponującej formie, co jest efektem pracy, jaką wkłada w swój rozwój. Piłkarze, którzy mieli okazję trenować z nim w drużynie, niejednokrotnie podkreślali, że przychodzi na trening pierwszy, wychodzi ostatni.

Ronaldo na co dzień spełnia się m.in. jako kapitan drużyny narodowej Portugalii, która walczyła w Euro 2020. Bardzo angażuje się w swoją rolę. Dowodem może być zachowanie sportowca tuż po tym, jak jego zespół odpadł z rozgrywek. Piłkarz zdjął kapitańską opaskę i ją kopnął, puściły mu nerwy, a wszystko zarejestrowały kamery. Nagranie błyskawicznie obiegło sieć.

Cristiano Ronaldo jest w żałobie. Pożegnał bliską osobę

Gra Ronaldo przyniosła mu mnóstwo fanów na całym świecie. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Regularnie dodaje nowe treści, te jednak nie zawsze są wesołe. Niedawno w mediach społecznościowych pożegnał bliską osobę. Zmarła Soraia, żona Jose Semendo, przyjaciela Cristiano.

Portugalczyk opublikował na Instagramie zdjęcie z kolacji. Wybrał się na nią z Georginą Rodriguez, znajomym i jego ukochaną, a także swoim synem. W opisie ujawnił, że Soraia zmarła w zeszłym tygodniu.

Są chwile, kiedy wszystko schodzi na dalszy plan, w tym piłka nożna. W zeszłym tygodniu niespodziewanie odszedł fantastyczny człowiek, nasza kochana Soraia, cudowna matka i żona jednego z najlepszych przyjaciół, jakich dało mi życie. Dzisiaj trzymamy się razem mocniej niż zawsze, aby zmierzyć się z tym trudnym czasem. Spoczywaj w pokoju, przyjaciółko. Nigdy cię nie zapomnimy.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach próbują dodać otuchy piłkarzowi, a także jego przyjacielowi:

  • Trzymajcie się! Dobrze, że macie siebie w tym trudnym czasie. Wyrazy współczucia.
  • Wyrazy współczucia. Śmierć zwłaszcza w tak młodym wieku nie jest łatwa.
  • Bardzo mi przykro z tego, co się stało.

Przyjaciółka Cristiano Ronaldo Soraia miała 34-lata. Jak donoszą portugalskie media zmarła w wyniku komplikacji zdrowotnych, które pojawiły się po infekcji.


Cristiano Ronaldo jest w żałobie

Cristiano Ronaldo jest w żałobie

Soraia, żona Jose Semendo

Soraia, żona Jose Semendo

Soraia, żona Jose Semendo nie żyje

Soraia, żona Jose Semendo nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×