Szukaj

Córka Martyny Wojciechowskiej do Przemka Kossakowskiego: “Kochasz mnie?”. Sprytna Marysia wszystko pokazała w sieci! [WIDEO]

Córka Martyny Wojciechowskiej i Przemek Kossakowski na TikTok

Ostatnio w życiu osobistym Martyny Wojciechowskiej nastąpiły wielkie zmiany. Nieoczekiwanie znana singielka spotkała na swojej drodze kogoś, kto zwrócił jej w głowie na tyle, że zapragnęła stałego związku. Tym śmiałkiem jest podróżnik Przemek Kossakowski.

Martyna i Przemek już nie ukrywają swojego uczucia, pojawiają się jako para na imprezach, wspólnie pozują na ściankach i nie szczędzą sobie czułych gestów. Jedna z największych gwiazd TVN-u wiążąc się z kolegą z pracy musiała się jednak liczyć ze zdaniem swojej 10-letniej córki Marysi, która to od zawsze jest dla niej najważniejsza.

Szczęśliwie okazało się, że Marysia z Przemkiem szybko złapała świetny kontakt. Pojawienie się ukochanego w życiu swojej mamy przyjęła z radością. Swój entuzjazm dziewczynka wyraziła w filmiku, który nagrała z Kossakowskim i zamieściła go na popularnej wśród dzieci platformie TikTok.

Marysia korzystając z funkcji lip-sync przeprowadza z Kossakowskim zabawną rozmowę:

Tato, tato!
Tak, Johny.
Kochasz mnie?
Nie, Johny.

Córka Martyny dodała znaczący komentarz do filmu:

To nie mój tata, żeby nie było dramy – napisała Marysia.

Myślicie, że córka Martyny zostanie nową gwiazdą internetu? Poniżej jeden z filmów, na których Marysia pokazała, jak spędza czas z Przemysławem.

Przemek Kossakowski odniósł się do plotek o ślubie z Martyną Wojciechowską! „Nie da się opisać słowami…”

W latach 90. Martyna Wojciechowska wyglądała jak słowianka Donatana! Wykopano jej pierwszą okładkową sesję!

„Bicie po rękach, szarpanie za ucho do krwi”. Dzieciństwo Martyny Wojciechowskiej przypominało najgorszy koszmar


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×