Córka Małgorzaty Potockiej wzięła ślub!

Weronika Ciechowska, córka nieżyjącego lidera zespołu Republika – Grzegorza Ciechowskiego i aktorki Małgorzaty Potockiej wyszła za mąż, za Amerykanina – Charlesa Weissa.
Skromna ceremonia odbyła się w Nowym Jorku, gdzie Weronika mieszka od kilku lat, a teraz również studiuje. Wzięła w niej udział mama, Małgorzata i przyrodnia siostra – Matylda Robakowska.
Ciechowska mówi, że teraz Nowy Jork jest jej prawdziwym domem. Kilka lat temu przyjechała do niego tylko na kurs językowy, ale tak się zakochała w tym mieście, że została na dłużej. Przywiozła ze sobą nawet swojego ukochanego zwierzaka.
Mam tutaj ze sobą mojego konia Pita, którego dostałam od taty. To najcenniejsza pamiątka po nim. Jazda konna jest moją wielką pasją. Dorabiam, pracując jako instruktorka.Pita odwiedzam codziennie w stajni na Long Island – mówiła w jednym z wywiadów.
Weronika nie zaprosiła na ślub drugiej żony ojca – Anny Skrobiszewskiej ani swojego rodzeństwa (Heleny, Brunona i Józefiny), z którymi kiedyś utrzymywała bardzo przyjazne stosunki.
Obecnie rodzina jest pokłócona, a powodem był spór o to, że wizerunek Grzegorza Ciechowskiego jest wykorzystany w kampanii promocyjnej marki odzieżowej Bytom.
Życzymy Weronice dużo szczęścia na nowej drodze życia.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×