Córka Jennifer Lopez w zupełnie nowej fryzurze. Po lokach Emme już nie ma śladu

Emme Anthony ma krótkie włosy

Emme Anthony ma krótkie włosy

Emme, córka Jennifer Lopez ma krótkie włosy! Gwiazda świętowała Dzień Matki w towarzystwie dzieci i swojej mamy, Guadelupe. Fani od razu wypatrzyli, że po dawnej fryzurze dziewczynki już nie ma śladu.

Jennifer Lopez świętowała Dzień Matki w towarzystwie swoich dzieci i mamy, Guadelupe. Przypomnijmy, że w Ameryce celebrowano go w niedzielę 9 maja. Gwiazda podzieliła się w sieci zdjęciami ze wspólnego wypadu do restauracji. Widać, że czas z najbliższymi sprawia jej wielką przyjemność. J.Lo promienieje, a po rozstaniu z Alexem Rodriguezem najwyraźniej już się otrząsnęła.

Fani są zachwyceni rodzinnymi kadrami, ale nie umknął ich uwadze fakt, że Emme ma krótkie włosy!

Córka Jennifer Lopez ma krótkie włosy

Jennifer Lopez zadebiutowała już w wieku siedemnastu lat i zagrała swoją pierwszą rolę w filmie. Następnie stała się gwiazdą, grając główną rolę w filmie Selena, za którą zdobyła nominację do Złotego Globu.

Od tego czasu artystka pojawiła się w kilkudziesięciu kasowych produkcjach, a jej udział w filmie gwarantuje komercyjny sukces. Lopez jest nie tylko aktorką, piosenkarką i tancerką, ale również businesswoman. Posiada własną kolekcję ubrań, zapachów, a od niedawna także kosmetyków oraz spełnia się, realizując liczne kontrakty reklamowe.

J.Lo nie schodzi ze szczytu i nadal jest najlepiej opłacaną latynoską aktorką w Hollywood oraz jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jednak za swój największy życiowy sukces uważa dzieci, które urodziła 13 lat temu. Wówczas była żoną Marca Anthony’ego, z którym doczekała się bliźniąt: Maximiliana i Emme.

Dumna mama niejednokrotnie chwaliła się sukcesami córki, a występ nastolatki na Super Bowl zrobił furorę. Występ Emme został odczytany jako hołd dla tragicznie zmarłego Kobe’go Bryanta i jego córki Gianny. Na scenie, która została podświetlona kolorami Los Angeles Lakers, zespołu, w którym przez lata grał koszykarz, został umiejscowiony wielki krzyż.

Zobacz: Córka Lopez skradła show na Super Bowl! To ona była gwiazdą wieczoru [WIDEO]

Wiadomo, że dziewczynka jest niezwykle utalentowaną, ma artystyczną duszę i pobiera lekcji śpiewu i tańca. Są tacy, którzy uważają, że talentem przyćmiewa znaną mamę.

Już wiadomo, że zadebiutowała prędzej niż J.Lo. Dziewczynka właśnie wkroczyła w wiek dojrzewania i bardzo się zmienia. Na najnowszych zdjęciach Lopez pokazała się w krótkich włosach. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy. Po bujnych lokach już nie ma śladu.

Fani Jennifer Lopez od razu dostrzegli zmianę uczesania Emme. Piszą także, że o ile Maximilian to kopia taty, to nastolatka z roku na rok wygląda coraz bardziej jak mama.


Córka Jennifer Lopez ma nową fryzurę

Córka Jennifer Lopez ma nową fryzurę

Córka Jennifer Lopez ma nową fryzurę

Córka Jennifer Lopez ma nową fryzurę

Córka Jennifer Lopez ma nową fryzurę

Córka Jennifer Lopez ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×