Szukaj

W życiu córki Ewy Bem nieplanowane zmiany. Nowy rok nie zaczął się dla niej najlepiej

Ewa Bem, córka Gabrysia

Ewa Bem, córka Gabrysia

Ewa Bem bardzo cierpiała po śmierci starszej córki. Później młodsza Gabrysia postanowiła opuścić Polskę i razem ze swoim ukochanym zamieszkać w USA. Teraz artystka ma nadzieję na jej powrót do kraju. Kolorowa prasa podaje, że dziewczyna rozstała się z Amerykaninem. 

Ewa Bem ma za sobą bardzo trudny okres. Artystka w 2017 musiała pożegnać starszą córkę Pamelę, która przegrała walkę z guzem mózgu. Kobieta osierociła dwójkę małych dzieci, a całą rodzinę pozostawiła w żałobie. Był to dla nich bardzo trudny czas, a pani Ewa mogła liczyć na wsparcie swojej młodszej córki Gabrysi.

W zeszłym roku przedstawiła ona swoim rodzicom chłopaka, którego poznała podczas studiów w Londynie. Amerykanin Scott Silberberg skradł jej serce i okazało się, że ich relacja jest na tyle poważna, że córka artystki postanowiła wyjechać z nim do Stanów Zjednoczonych i tam dokończyć naukę.

Ewa i Ryszard poznali Scotta i bardzo go polubili. Wiedzieli, że to poważna sprawa, bo był to pierwszy chłopak, którego Gabi im przedstawiła – czytamy w magazynie…..

Ich związek zapowiadał się bardzo przyszłościowo, a zakochana Gabrysia dla swojej miłości całkowicie zmieniła dotychczasowe życie i zamieszkała w USA. Okazuje się, że nowy rok nie jest jednak dla niej łaskawy.

Córka Ewy Bem rozstała się z chłopakiem. Czy wróci do Polski?

Ja podaje kolorowa prasa, córka Ewy Bem będzie musiała zacząć wszystko od nowa. Uczucie, które łączyło ją ze Scottem, wypaliło się, a Gabrysia została sama. Święta i Nowy Rok spędziła w USA, gdzie mieszka już od ponad roku. Z ukochanym wiązała wielkie nadzieje, ale niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu.

O wszystkim postanowiły opowiedzieć magazynowi Na żywo osoby blisko związane z rodziną wokalistki:

Ewa ma nadzieję, że teraz, kiedy nic już nie trzyma córki w USA, Gabi wróci do Polski. Nie namawia jej wprost, ale przekonuje, że może pracować z każdego miejsca na ziemi. Wie, że to trudna decyzja, ale uważa, że powinna przyjechać do kraju i wszystko przemyśleć. Jeżeli postanowi żyć w USA, uszanuje to, ale chciałaby, by tego wyboru dokonała na spokojnie, bez pośpiechu i jakiejkolwiek presji.

W tygodniku możemy przeczytać również, że córka nie chce martwić  rodziców swoimi problemami i rozpadem związku. Planuje przyjechać do kraju, dopiero gdy upora się z rozstaniem.

Gabi chce wrócić do Polski w dobrej formie. Na razie kontaktuje się z rodziną przez internet, gdzie prowadzi rozmowy, widząc się na monitorach komputerów. Coraz częściej się uśmiecha, nie chce martwić bliskich swoimi problemami.

Powrót córki do kraju na pewno ucieszyłby stęsknionych rodziców. Z pewnością jej przyjazd sprawiłby wiele radości także dzieciom jej zmarłej siostry, które Gabrysia kocha jak własne.


Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook

Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook

Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook

Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie - fot. Facebook

Córka Ewy Bem, Gabriela Sibilska studiuje w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×