Margaret nie pojedzie na Eurowizję, ale jej piosenka jest już hitem za granicą!

Margaret Cool Me Down hitem za granicą

Margaret Cool Me Down hitem za granicą

Cool Me Down Margaret na zagranicznych listach przebojów

Niemal tydzień temu wszystko jest już jasne! Po wielu miesiącach oczekiwań poznaliśmy zwycięzcę polskich preselekcji do Eurowizji 2016.

Na ten moment czekali wszyscy fani tego największego konkursu piosenki w Europie. W sobotę dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2016 w Szwecji. Do Sztokholmu pojedzie Michał Szpak. W drodze na szczyt pokonał aż 8 kandydatów! To jego Color Of Your Life spodobało się najbardziej.

Jedną z osób, które od samego początku były stawiane w gronie faworytów była Margaret. Gdy ogłaszano wyniki, to właśnie za nią wielu fanów trzymało kciuki. Ostatecznie artystka zajęła drugiej miejsce, plasując się zaraz za Michałem Szpakiem. Werdykt wzbudził sporo emocji zwłaszcza, wśród fanów Margaret. Zdecydowali się oni nawet napisać petycję.

Zobacz: Występ Michała Szpaka na Eurowizji 2016 zagrożony? Postawiono mu poważne zarzuty

Tymczasem okazuje się, że nie trzeba pojechać na Eurowizję, aby odnieść sukces. Piosenka Cool Me Down podbija zagraniczne rynki. Szturmem wdarła się na szczyt listy przebojów w Rosji i na Ukrainie! To ogromny sukces polskiej artystki. Trzeba przyznać, że Cool Me Down od początku miało zadatki na to, by stać się hitem. Nikt chyba nie spodziewał się, że aż tak szybko trafi na czołowe miejsca zagranicznych list przebojów.

Gratulujemy Margaret! Coś nam się wydaje, że nie poprzestanie na laurach.

Zobacz: Nie uwierzycie, jaki fetysz ma Margaret! „To moje jedyne dziwactwo, które zawsze wprawia w zdumienie”  

 

Cool Me Down Margaret na szczycie list przebojów w Rosji i na Ukrainie

Cool Me Down Margaret na szczycie list przebojów w Rosji i na Ukrainie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×