Szukaj

Coachella 2019: Polskie gwiazdy szaleją w Stanach Zjednoczonych!

Coachella 2019

Coachella 2019

Polskie gwiazdy na festiwalu Coachella 2019. Na wydarzenie wybrały się między innymi Angelika Mucha czy Karolina Gilon. Jak wyglądają ich stylizacje? Z kim się bawią? Kto jeszcze pojechał na najsłynniejszy festiwal w Stanach Zjednoczonych? Zobaczcie zdjęcia!

Stany Zjednoczone dla gwiazd z Europy są niezwykle atrakcyjne, ale jest tylko jedna impreza w roku, która ściąga ich więcej niż jakakolwiek inna Coachella 2019 to największy i najpopularniejszy festiwal muzyczny na świecie. Odbywa się na pustyni Indio w Kalifornii, a od piasku łatwiej tam znaleźć tylko gwiazdy i influrencerów z całego świata. Święto muzyki i social mediów oraz mody przyciąga największe nazwiska znane z show-biznesu, oczywistym jest więc, że nie mogło tam zabraknąć również polskich gwiazd. Miłośniczki mody, kosmetycznych trendów i muzyki zjeżdżają co roku bardzo tłumnie, reprezentując nasz kraj podczas dwóch szalonych weekendów w USA. Kto pojechał w tym roku?

Nie mogło zabraknąć najbardziej topowych polskich blogerek. Maffashion wybrała się na zaproszenie marki YSL i zdążyła już wziąć udział w prestiżowej sesji zdjęciowej. Na miejscu są również Jessica Mercedes, Angelika Mucha, która bawi się z Olą Nowak, a także Karolina Gilon czy kontrowersyjna Deynn.

Jak wyglądają ich festiwalowe stylizacje i jak reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej?

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz: Oto najdroższy manicure festiwalu Coachella 2016. Kylie Jenner? Nie. Tym razem tak zaszalała…

Zobacz: Tak Maffashion i Jessica Mercedes bawią się na festiwalu Coachella 2016 w Stanach Zjednoczonych

Zobacz: Stylizacja Jessici Mercedes z Coachella 2016 doceniona przez prestiżowy magazyn!

 


Karolina Gilon - COachella 2019

Karolina Gilon - COachella 2019

Jessica Mercedes - Coachella 2019

Jessica Mercedes - Coachella 2019

Jessica Mercedes - Coachella 2019

Jessica Mercedes - Coachella 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×