Szukaj

Patrycja Sołtysik pokazała pierwszy prezent walentynkowy. W jej nowym domu już panuje romantyczna atmosfera

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik zdradziła, jaki ma stosunek do walentynek. W jej domu już pojawił się pierwszy prezent z okazji dnia zakochanych. Najbardziej spodobał się on małemu Stasiowi.

Patrycja Sołtysik i Andrzej Sołtysik od wielu lat tworzą bardzo udany związek. Małżonkowie są doskonałym dowodem na to, że żadne przeciwności losu, a nawet spora różnica wieku nie są w stanie zniszczyć prawdziwego uczucia. Zakochani przetrwali bardzo wiele, a ich małżeństwo przeszło kilka naprawdę ciężkich prób. Razem walczyli między innymi z alkoholizmem prowadzącego Dzień Dobry TVN, o czym licznie opowiadali w kolejnych wywiadach.

Chociaż dzięki mężowi Patrycja stała się bardzo popularna, to nadal pozostaje bardzo skromna. Rzadko bywa na czerwonym dywanie i raczej stroni od blasku fleszy. Z powodzeniem jednak prowadzi swoje social media. Żona dziennikarza jest bardzo aktywna w sieci, gdzie cyklicznie publikuje nowe treści. Małżonkowie razem wychowują swojego syna Stasia, a niedawno rodzina przeprowadziła się do nowego mieszkania.

Mimo że dziennikarz pracuje w Warszawie, to Patrycja i Staś cały czas mieszkają w Krakowie i ani myślą przenosić się do stolicy.

Patrycja Sołtysik pokazała piękny prezent walentynkowy

Patrycja Sołtysik doskonale radzi sobie w roli influencerki. Prowadzi bloga, na którym zamieszcza swoje przemyślenia, a także cieszy się sporą popularnością na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 26 tys. fanów, co jest całkiem dobrym wynikiem. Codziennie pojawiają się na nim nowe treści, a w poniedziałek żona dziennikarza postanowiła opowiedzieć o tym, jakie ma podejście do walentynek. Pokazała też pierwszy prezent z okazji tego święta, który pojawił się w jej domu.

Za tydzień walentynki. Ja w całym tym uroczym „serduszkowym kiczu amerykańskiego święta” uwielbiam pretekst do wyznawania uczuć i celebrowania łączących nas relacji. W moim domu zawsze dawaliśmy sobie drobne walentynki tym, których kochamy i tego też uczę Staszka. Takie drobne gesty mogą sprawić ogrom radości i sama dziś się o tym mocno przekonałam.

W opisie do zdjęcia przyznała ona, że traktuje walentynki, jako nieco kiczowate święto, ale jednocześnie pretekst do wyznawania uczuć. W domu Patrycji pojawił się rano karton z balonami w kształcie serc, a największą radość z tego podarunku miał mały Staś, który był bardzo zainteresowany przesyłką.

Zapewne to jeszcze nie koniec romantycznych niespodzianek z okazji 14 lutego. Do święta zakochanych zostało przecież jeszcze kilka dni.


Patrycja Sołtysik- syn Staś

Patrycja Sołtysik- syn Staś

Patrycja Sołtysik - pożegnanie z Andrzejem Sołtysikiem

Patrycja Sołtysik - pożegnanie z Andrzejem Sołtysikiem

Andrzej Sołtysik, Patrycja Czop, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Andrzej Sołtysik, Patrycja Czop, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×