Cleo zatańczyła dziś swój ostatni taniec. Zobaczcie jej wszystkie kreacje z „Tańca z gwiazdami”

Cleo i Jan Kliment pożegnali się z programem

Piosenkarka od pierwszego odcinka 4 edycji „Tańca z gwiazdami” była faworytką programu. Chociaż dziś Jan Kliment wyznał, że na początku Cleo wcale nie ruszała się tak dobrze. Dopiero tygodnie treningów i godziny spędzone na sali sprawiły, że wokalistka stała się rasową tancerką.

Niestety 9. odcinek show okazała się dla gwiazdy ostatnim, choć zatańczyła 3 wspaniałe tańce. Jeszcze przed ogłoszeniem wyników napisała:

Kochani w tańcu nie chodzi mi absolutnie o wygraną więc podchodzę do tego na absolutnym luzie. Doskonale się bawie i nauczyłam się wielu rzeczy – to jest dla mnie istotne! Mam nadzieję że Wy też dobrze się bawicie patrząc na mój taniec!

W swojej mowie pożegnalnej podziękowała Jankowi za to, że nigdy jej nie odpuszczał, bo teraz potrafi tańczyć i jest tego świadoma. Ucieszyła się, że mogła spełnić swoje marzenie – zatańczyć tango.

Jurorzy, a w szczególności Michał Malitowski zachwycał się tańcem Cleo i jej długimi, szczupłymi nogami. Przez cały czas trwania tej edycji wokalistka zachwycała pięknymi kreacjami, które na jej idealnej figurze prezentowały się doskonale.

My prezentujemy Wam wszystkie parkietowe wcielenia Cleo.W jakiej wersji lubicie ją najbardziej?

Zapraszamy do galerii.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×