The Voice Kids: Emocje wzięły górę. Cleo nagle zaczęła płakać. Piękna reakcja Tomasza Kammela [WIDEO]

Cleo płacze w The Voice Kids

Cleo płacze w The Voice Kids

Występ Alicji Brąszewskiej w The Voice Kids doprowadzi Cleo do łez. Gwiazda niespodziewanie zacznie płakać, a wraz z nią reszta trenerów. Takich scen jeszcze nie było.

27 lutego rusza czwarta edycja The Voice Kids. Ostatnie godziny dzielą nas od emisji premierowego odcinka, w którym usłyszymy 12-latkę śpiewającą głosem Whitney Houston (zobacz występ). Nie tylko ona zwróci na siebie uwagę jurorów i widzów. W trakcie show na scenie pojawi się 14-letnia Alicja Brąszewska, która doprowadzi Cleo do łez.

Cleo płacze w The Voice Kids. Występ Alicji Brąszewskiej

Cleo w roli jurorki The Voice Kids pojawiła się po raz pierwszy w drugim sezonie. Już wtedy odniosła spory sukces, bo jej podopieczna – AniKa Dąbrowska – wygrała całe show, pokonując nawet Viki Gabor. W kolejnych latach podopieczna Donatana odkryła kolejne dziecięce talenty.

Wokalistka doskonale wie, jak wiele pracy przed jej wychowankami. Sama zaczynała swoją karierę od występu w talnet-show, w którym nie przeszła przez casting. Chociaż jurory X-Factora byli na nie, uwagę na Cleo zwrócił Donatan. Już wtedy miał nosa, że trafił na żywe złoto. Wystarczyło kilka lat, by gwiazda przegoniła na listach przebojów finalistów i zwycięzców programu, w którym jej nie poszło.

Cleo nie potrafi powstrzymać łez, gdy słyszy utalentowanych artystów, którzy od najmłodszych lat tworzą i komponują własne piosenki. Tak też było na planie The Voice Kids. W pierwszym odcinku czwartego sezonu zobaczymy, jak autorka hitu Łowcy gwiazd rozklei się w trakcie występu 14-letniej Alicji.

Płaczę, bo dzieciaki bardzo mnie wzruszają. Sama przeszłam długą drogę, by spełnić muzyczne marzenia, dlatego chciałabym przekazać im wiedzę i może pokazać „drogę na skróty” do sukcesu – skomentuje całą sytuację Cleo.

Alicja Brąszewska zaśpiewa swojej ukochanej mamie samodzielnie napisaną piosenkę. To właśnie piękny tekst utworu poruszy Cleo. Na widok zapłakanej piosenkarki z pomocą ruszy Tomasz Kammel, który – jak na dżentelmena przystało – wręczy koleżance z programu chusteczki.

Fragment odcinka możecie obejrzeć poniżej.

Premierowy odcinek czwartej edycji The Voice Kids już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.


Cleo płacze podczas występu Alicji Brąszewskiej

Cleo płacze podczas występu Alicji Brąszewskiej

Alicja Brąszewska z The Voice Kids wzruszy Cleo do łez

Alicja Brąszewska z The Voice Kids wzruszy Cleo do łez

Alicja Brąszewska z The Voice Kids

Alicja Brąszewska z The Voice Kids

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×