Były mąż Joanny Liszowskiej zdradził, dlaczego się rozwiedli. Aktorka nie komentowała rozstania, za to on ujawnił wszystko

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwiedli się w 2018 roku. Aktorka nie wypowiadała się na temat przyczyn rozpadu związku. Mężczyzna był bardziej rozmowny. Oto co wyznał w wywiadzie.

Joanna Liszowska jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w Polsce. Na małym ekranie zadebiutowała w 2002 roku, gdy wcieliła się w postać tancerki Edyty w serialu Szpital na peryferiach. W krótkim czasie udowodniła, że ma wiele do zaoferowania, więc jej kariera nabrała rozpędu. Przez lata zdobyła wierne grono fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych produkcji z jej udziałem. Aktualnie można zobaczyć ją w jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, czyli w Przyjaciółkach, gdzie odgrywa postać Patrycji Kochan.

Nieco gorzej wiedzie jej się w życiu osobistym. Jej małżeństwo ze szwedzkim milionerem Olą Serneke zakończyło się rozwodem. Mężczyzna w wywiadzie wyznał, dlaczego im się nie powiodło.

Były mąż Joanny Liszowskiej zdradził powody rozstania

Joanna Liszowska nie komentowała rozwodu ze szwedzkim biznesmenem, zdradziła jedynie, że rozstali się w przyjaźni. Za to Ola Serneke nie miał tego typu oporów. Już jakiś czas temu, w rozmowach ze szwedzkimi portalami, mówił o tym, dlaczego małżeństwo z polską aktorką się rozpadło.

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajmowała mi zbyt wiele czasu. Nie mogłem być  obecny z Joanną i z dziećmi tyle, ile chciałem. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich – powiedział w wywiadzie dla w Summer in P1.

W innej rozmowie wyznał:

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, zdecydowaliśmy, że należy się skupić na dzieciach. Uznaliśmy, że nie powinniśmy się kłócić i być samolubni – powiedział w rozmowie z  dziennikiem Expressen.

W 2019 roku majątek byłego męża Joanny Liszowskiej był wyceniany na 19 mln euro, czyli w przeliczeniu 85 mln zł. Zgodnie z zapisem w intercyzie, aktorka miała otrzymać jednorazową wypłatę za tzw. straty moralne i nie miała mieć prawa do majątku Serneke. Córki pary z kolei mają założony fundusz powierniczy, a także otrzymują alimenty.


Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Joanna Liszowska i Ola Serneke na ślubie

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×