Była żona Władimira Putina ponownie wyszła za mąż. Jej wybranek jest od niej o 20 lat młodszy. Przystojny?

Ludmiła Putin i Władimir Putin

Ludmiła Putin wyszła za mąż

Życie prywatne prezydenta Rosji Władimir Putina i jego rodziny jest owiane wielką tajemnicą. Od 2014 roku, w którym doszło do rozwodu z żoną Ludmiłą Putin, w mediach nie pojawiały się żadne oficjalne informacje o bliskich prezydenta. Domniemywano jedynie, czym mogą zajmować się jego córki, których tożsamości są pilnie strzeżone.

Zobacz: Wladmir Putin ma dwie córki. Tożsamość i wizerunek jednej z nich zostały ujawni

putinone

Po rozstaniu Ludmiły i Władimira pojawiły się plotki o tym, jakoby była żona prezydenta Rosji miała wstąpić do klasztoru. Informacje te prawdopodobnie są nieprawdziwe, ponieważ najnowsze wieści mówią o ponownym zamążpójściu kobiety. Jak donosi tabloid Sobiesiednik, Ludmiła Putin wzięła ślub z Arturem Ochretnym i przyjęła jego nazwisko.

Artur Ocheretny ma 38 lat i jest szefem Centrum Rozwoju Relacji Interpersonalnych. Jego organizacja posiada dwa biura, jedno z Moskwie, drugie w Kaliningradzie. Internauci rozpoznali też konto biznesmana na Facebooku. Mężczyzna nie ujawnia na nim swoich poglądów politycznych. Treści, które zamieszcza na swoim profilu skupiają się wokół działalności, którą prowadzi. Z udostępnianych linków można też wywnioskować, że ukochany byłej żony prezydenta Rosji interesuje się literaturą i pielęgnowaniem roślin. Jeden z jego postów polubiła osoba podpisana jako Ludmiła Putin.

Okazuje się, że istnieje „życie po Putinie”. Jesteśmy ciekawi czy teraz, po tak wielkim zainteresowaniu mediów tym tematem, dalej będzie ono w miarę spokojne…
Ludmiła Putin z byłym mężem

Ludmiła Putin z byłym mężem

Czy tak wygląda obecny mąż Ludmiły Putin?

Czy tak wygląda obecny mąż Ludmiły Putin?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×