Elton John dostał telefon od Putina. Prezydent Rosji zaprzecza

Wczoraj na Instagramie Eltona Johna pojawiła się informacja, że dzwonił do niego Władimir Putin. Prezydent Rosji chciał rozmawiać o prawach osób LGBT, w tym homoseksualnych. Ponoć zaproponował mu także spotkanie.

Obrazek
Dziękuję Panie Prezydencie Władimirze Putinie za telefon, który Pan wykonał dziś do mnie. Czekam z niecierpliowością na spotkanie twarzą w twarz, by porozmawiać o prawach osób LGBT  Rosji. @president_vladimir_putin @ejaf #lgbt #lgbtrights #ShareTheLove- napisał Elton na Instagramie

W mediach zawrzało. Rzeczniczka muzyka, Fran Curtis, potwierdziła, że taka rozmowa miała miejsce. Innego zdania jest rzecznik prezydenta Rosji - Dmitrij Pieskow. Wydał oświadczenie, w którym zapewnia, że taka rozmowa się nie odbyła. Rzecznik Kremla dodał także, że gdyby Elton wyraził chęć rozmowy z "carem Rosji" Władimir przyjąłby tę prośbę i pozytywnie rozpatrzył.

Prezydent jest zawsze otwarty na dyskusję w sprawie praw człowieka. Jestem przekonany, że byłby gotowy spotkać się z Eltonem Johnem - powiedział Pieskow.

Jak było naprawdę? Trudno dociec, ale miło by było zobaczyć zadeklarowanego geja i przeciwnika związków homoseksualnych rozmawiających o prawach człowieka.

Wladimir Putin zadzwonił do Eltona Johna
Wladimir Putin zadzwonił do Eltona Johna
Elton John i David Furnish wzięli ślub
Fotografia: Instagram.com
Fotografia: Instagram.com

 

Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!